KIRILMAK VAR AMA EĞİLMEK YOK

KIRILMAK VAR AMA EĞİLMEK YOK

Akşener burada yaptığı konuşmasında Hükümete ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yüklenerek 7 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı. Akşener’de Milliyetçi Hareket Partisinin iktidarında hukuk karşısında hesap vereceklerini kaydetti.

“Ben Muhacir Kızıyım Eğil Deseniz De Eğilmem”

 “Beni sizlerle buluşturduğu ve buraya davet ettiği için hem Hüseyin kardeşime hem de Bahattin kardeşime çok teşekkür ediyorum” diyerek Seçim Bürosu önündeki halkı selamlayan Akşener  sık sık Bozkurtların sloganları ile karşılaştı. Dik dur eğilme Bozkurtlar seninle sloganlarına karşılık veren Akşener: “Şimdi bakın ben size bir şey söyleyeyim mi ben muhacir kızıyım eğil deseniz de eğilmem. Yok kırılmak var ama eğilmek yok!  Korkmak yok, alçakların karşısında geri adım atmak yok. Şerefsizlerin karşısında geri adım atmak yok.” dedi ve şunları aktardı:  

“Bu Mücadele Kadınların Mücadelesidir”

“Kendini dinleyenlerin yüksek tezahüratlarına teşekkür eden Akşener konuşmasına şöyle devam etti: “ Siz eğilme diyorsunuz ya niçin eğilme dediklerini biliyorum. Allah şahidimdir, and olsun yemin olsun ki bir lafta kafam şöyle olmaz, eğilmez. Neden biliyor musunuz burada bu genç kadınlar var ya bu gencecik kadınlar var ya her ağzını açan salya akıtarak bu kadınlara taciz uygulayan, mobing uygulayan o şerefsizler var ya ağızlarını bir daha açamasın diye dimdik olacağız dimdik! Bu mücadele bu kadınların mücadelesidir, bu mücadele genç kadınların mücadelesidir. Başı açık ve başı kapalı kadınların mücadelesidir.

“İki Ayaklı Kedilerin Karşısında Bozkurtlar Var Yandılar!”

Korkak erkeklerin belden aşağı bundan sonra kadınlara ahlaksız iftiralar atamamasının mücadelesidir. İnşaallah beraber başaracağız biz de bunu. Evet 7 Haziran’da seçime gidiyoruz durum nedir? Sandık fareleri burada da var mı? O sandık farelerine ne yapılacağını biliyor muyuz? Yalnız kediler trafoya girdi deniliyor ama ben samimi bir hayvanseverim çok ciddi bir kediseverim kedilere iftira atıyorlar, iki ayaklı kediler var iki ayaklı bunlar. Burada da var mı? Yandılar o halde çünkü iki ayaklı kedilerin karşısında bozkurtlar var, asenalar var fareler zaten kaçar.

“Ahlakın Yerle Bir Edildiği Böyle Bir Döneme Rastlamadım”

7 Haziran’da Türkiye seçime gidiyor, ben uzun zamandır politika yapan birisiyim pek çok seçim gördüm. Bu seçimlerin hiçbirinde bu günkü kadar ahlakın yerle bir edildiği iftiraların günlük konuşma haline geldiği, yalanın ağza pelesenk olduğu hiçbir döneme rastlamadım görmedim bilmiyorum. Benim yaşımdakilerde aynı fikirdedir. Eskiden seçimlere siyasetçiler partileri adına projelerini anlatırlar, işsizler için ne yapacaklarını, yoksullar için ne yapacaklarını, asgari ücret ile ilgili ne yapacaklarını, işsizliği nasıl engelleyeceklerini, yoksul ailelere neler yapacaklarını, sonuç itibariyle gündelik hayatta insanların neye ihtiyacı varsa ona yönelik açıklamalar yaparlardı. Sonra da seçimler seçmenin düğünü gibi bayramı gibi olur insanlar en güzel kıyafetlerini giyerler giderler oylarını kullanırlar 1 siyasi parti iktidar olur diğer siyasi partilerde muhalefet olurdu.

“Devlet Bahçeli’nin rekabet ettiği Recep Tayyip Erdoğan’dır”

 İktidar partileri hizmet etmeye çalışır, muhalefet partileri de o hizmeti denetlemeye gayret ederdi. Bu seçimlere giderken enteresan bir şey oluyor. Şimdi Milliyetçi Hareket Partisi adına konuşmak durumunda olduğum için diğer siyasi partilerden bahsetmiyorum ama bütün muhalefetin genel başkanları, başta bizim genel başkanımız olmak üzere rakibi normal olarak Adalet ve Kalkınma Partisinin genel başkanı Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu olması gerekirken Sayın Devlet Bahçeli’nin rekabet ettiği Cumhurun Başı seçimle iş başına gelmiş Anayasa Maddesine göre mecliste yemin etmiş Recep Tayyip Erdoğan’dır.

“Allah’ın Sopası Yok Böyle Çarpar Adamı İşte”

 O yeminde bende vardım biliyor musunuz? Ve dedi ki: “Aziz Türk Milletinin ve Türk Tarihinin Önünde Tarafsız Kalacağıma Namusum ve Şerefim Üzerine ant içerim.” Şimdi Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Genel Başkanı’nı kendi seçti, Başbakanlığa kendi getirdi seçimlerde herhalde Sayın Davutoğlu’nun performansını beğenmedi ki arkadaş aşağı indi. Şimdi öyle bir garip iş ki Cumhurbaşkanı ile Başbakan ayrı ayrı yerlerde aynı saatte miting yapıyorlar, muhalefet partilerinin liderleri de miting yapıyor ben en çok televizyonlara üzülüyorum hangi birisini versin? Bir tarafta Cumbaba bir tarafta Başbakan. Şimdi TRT kolayını buldu. Allah’ın sopası yok böyle çarpar adamı işte. Şimdi ikisi beraber bir açılıştalar, hepinizin hepimizin vergileri ile devletin ve milletin televizyonu olması gereken TRT Kanalı bu görüntüyü gösterirken alta yazıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Erdoğan filanca yeri açıyorlar. Cenabı Hakk’ın sopası yok işte böyle adamı pat diye vurur.” 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam