MEMLEKET PARTİSİ BİLECİK İL KONGRESİ YAPILDI

MEMLEKET PARTİSİ BİLECİK İL KONGRESİ YAPILDI

Memleket Partisi Bilecik İl Başkanlığının 1’inci olağan kongresi gerçekleştirildi.
Parti il binasında gerçekleşen kongrede tek aday olan Hüseyin Korkman başkan seçildi. Kongreye, Memleket Partisi Genel Başkan Danışmanı Yusuf Sel, Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Çiçek ve Yüksek Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Ayça Özsoy Sarıkamışlı da katıldı.
Divan başkanlığını Genel Başkan Danışmanı Yusuf Sel’in yaptığı kongrede konuşan İl Başkanı Hüseyin Korkman, “Rotamız Mavi. Yani önce memleket, adalet, vicdan ve iş” ifadesini kullandı. Memleket Partisi’nin hedefinin yüzde 50+1 olduğunu ifade eden Korkman, “Umudumuz olan gençlerdir. Siz yürekli üyelerimizle birlikte çok çalışacağız. Birleşeceğiz, büyüyeceğiz, bölüşeceğiz” dedi.
Korkman, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:
Mevcut iktidar ülkemizi yönetememektedir. Sınırlarımız yol geçen hanına dönüşmüştür. Hudut namus demektir. Ülkemize girmek serbest ancak çıkmak yasaktır. Bunun karşısında bulunan muhalefette hiçbir şey yapmamaktadır. Biz Memleket Partisi olarak bugünkü iktidardan da muhalefetten de memnun değiliz. Bu nedenle itaat etmiyoruz, itiraz ediyoruz. İşte buradan tüm halkımıza sesleniyorum. Ne Cumhur ne Millet tek yol Memleket. Memleket Partisi’nin hedefi 50+1’dir. Bunu siz yürekli cesur inançlı üyelerimiz ile başaracağız.
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Diğer yandan, Hüseyin Korkman başkanlığındaki il yönetimi asil üyeleri şu şekilde oluştu:
Erhan Toka, Ramis Hatahan, Meriç Kaya, Hüsrev Kurt, Ali Çakır, Melih Sünnetçi, Furkan Mert Arar, Ayşe Yoldaş, Eray Yiğit Özbekar, Cengiz Kavadar, Serdar Nömer, Hüseyin Sarıoğlu, Burak Durukhan, Vildan İçöz, Mesut Güney, Halit Bingöl, Yıldırım Beyazıt Handere, Hüseyin Bergel, Ertuğrul Cam, İbrahim Torun.
DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ
Haktan Toka, Çiğdem Güney, Gülten Beler, Deniz Nömer, Irmak Vural, Merve Sünetçi, Nurcan Kavadar.
İL KURULTAY DELEGELERİ
Hüseyin Korkman, Ertuğrul Beler, Şükrü Küçükçetin, Adnan Kayalı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam