MHP Mitinglerine devam ediyor…

MHP Mitinglerine devam ediyor…

Sırat Köprüsünden de Mercedes'le mi geçeceksiniz?"

"Biz Türküz, elhamdülillah müslümanız. Ezanımız minarelerden yükseldikçe, ayyıldızlı albayrağımız göklerde dalgalandıkça, İstiklal Marşı'mızda "Korkma" diyerek imanımız birleştikçe bizi hiçbir güç yıkamaz. Bizim sesimiz haykırmaktan biraz kısıldı ama hiç kimse bizim sesimizi kesemez. Hiç kimse Türk milliyetçilerinin vicdanını susturamaz. Biz gerçekleri söylemeye, bu meydanlarda halkımızla buluşmaya devam edeceğiz. 

Seçimin başında 400 vekil istiyorum diyenler, daha rüşvet ve yolsuzluğa karışan 4 bakanı açıklayamadılar. Önce 300'lere kadar düştü, şimdi de hükümet elden gidiyor diye bir oraya bir buraya gezip duruyorlar. Bakıyorsun uzun adam bir yerde, kısa adam başka bir yerde…Telaşınız nedir? Neden bu kadar delirdiniz? İftiralar, yalanlar, bir öyle bir böyle konuşmalarınız bitmiyor. Kimden kaçıyorsunuz? Ama bu soruların cevabı belli; korku dağları sardı, abbas yolcu… Sen bugün kaçak sarayda oturuyorsun, kendini padişah sanıyorsun. Bu memlekette kültür sarayı var, düğün sarayı var, simit sarayı var; merak etme sana da bir saray var, o sarayın adı da Adalet Sarayı Adalet…Yaptıklarının hesabını tek tek adaletin karşısında soracağız…17-25 Aralık rüşvet ve yolsuzlukların, milyon dolarlık sıfırlamaların, birbirilerini aklamaya çalışan kapkara yüzlerin hesabını soracağız. Bunları milletimize unutturmayacağız. Bunlar emeklinin geçimini düşünmüyor, bunlar işçinin ölümünü düşünmüyor, bunlar çiftçinin derdini düşünmüyor, bunlar gencecik evlatlarımızın işsizliğini, sınavlarda yaşanan skandallarla yaşadıkları haksızlıkları düşünmüyor…Bunlar sadece kendi saltanatlarını sürdürmeyi, şatafat ve lüks içinde yaşamayı, milyon dolarlık arabalarla gezmeyi düşünüyorlar. Allah'tan korkmuyorlar, kuldan utanmıyorlar. Yahu Sırat Köprüsünden de Mercedes'le mi geçeceksiniz?

 

Bu memlekette PKK ile bebek katili ile kolkola yürüyen ve Güneydoğu bölgemizde devleti yok eden bir AKP iktidarı var. İmralı'ya gemiler gönderiyorlar, Kandil'e heyetler gönderiyorlar, meydanları, şehirleri, sokakları, okulları PKK'ya bırakıyorlar. Bu memlekette PKK yol kesiyor, kimlik kontrolü yapıyor, adam kaçırıyor. Bunun adına açılım diyorlar, barış diyorlar, çözüm diyorlar. Değerli kardeşim, sana sesleniyorum. Bu söylediklerimiz hakikat değil mi? Sen bu tabloya razı geliyor musun?

 

"İKİSİ KOALİSYON KURDU, BANA SALDIRMAYA BAŞLADI…"

 

Fahrettin efendi seçime az bir süre kala konuşmaya başladı. Ben de anlayamadım, ikisi birden koalisyon kurdular,bize saldırmaya başladılar. Yaşar efendi de bir yandan konuşuyor. Saldırmayın, telaş yapmayın, bu millet her şeyi bilir, görür. Bizim de laf söylemeye kalkan herkese cevabımız vardır Allah'a şükür. 

 

Konuş bakalım Fahrettin bey, konuş ama önce 13 yıldır nerden nereye geldin önce ona cevap ver… Geçen söyledim yine söylüyorum, yahu siz önce mücahittiniz, sonra daireler, apartmanlar, inşaatlar derken müteahhit oldunuz. Milletvekilliğinden önce devlet memuruydun, şimdi bilmem kaç tane dairen var. Sen önce millete bunun hesabını ver. Ben Allah'a şükürler olsun, aile büyüklerimizden gelen ticaretimizi gencecik yaşlarımdan beri sürdürdüm. Alnımızın teriyle, helal kazandık. Yaptığımız hayırlarla ve hizmetlerle anıldık. Devletten bir kuruş ihale almadım. Sen anlat bakalım Fahrettin bey, ne hayrın olmuş, ne hizmetin olmuş, devletten neler alınmış neler verilmiş? Sen meydanlarda bunları anlatsana, bunlara cevap versene."

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam