MHP’den tüm ilçelerde iki gün süren program
Ali Osman Çelikal • 10 Eylül 2022 11:17:47 
MHP’den tüm ilçelerde iki gün süren program

Bilecik’te Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından organize edilen “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı” temalı programlar Bilecik’te gerçekleştirildi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım ile MYK üyeleri Ali Uçak, Volkan Dudu ve Özgür Bayraktar’ın katılımıyla gerçekleştirilen programların startı Yenipazar ilçesinde verildi.

Bilecik’te gerçekleştirilen programlar kapsamında açıklamalarda bulunan Yıldırım, “2023’ü adımladığımız yolda ilçe ilçe gezerek Türk Milleti ile kucaklaşıyoruz. Güler yüzünü eksiltmeyen tüm esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkürler. İstişare toplantılarımızda hasbihal ettik, fikirlerimizi paylaştık. Aday Belli, Karar Net. Mecliste daha güçlü MHP, Cumhurbaşkanlığı’nda yeniden Erdoğan!” ifadelerine yer verdi.

Yenipazar ilçesinde Burada MHP ilçe teşkilatıyla kahvaltı programında bir araya gelinirken, esnaf ziyaretinin ardından Yenipazar ve İnhisar salon toplantısı gerçekleştirildi.

Ardından Gölpazarı ilçesine hareket eden Yıldırım, MYK Üyeleri, İl Başkanı Fatih Yaşar ve partililer, burada esnaf ziyareti gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ziyareti sırasında heyete Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer’de eşlik etti.

Bozüyük ilçesinde, Bozüyük ilçe ve Söğüt ilçesi “İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma salon toplantısı” gerçekleştirildi.

Programların ikinci gününde, Vezirhan Beldesi’nde belde teşkilatıyla kahvaltıda bir araya gelen partililer, Söğüt ve Pazaryeri ilçelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Son olarak Pazaryeri ilçesinde gerçekleştirilen “Merkez ilçe ve Pazaryeri ilçesi İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma salon toplantısı” ile Bilecik programı sona erdi.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments