MÜSABAKALAR SONA ERDİ
admin • 28 Şubat 2011 10:34:42 
MÜSABAKALAR SONA ERDİ

    Bilecik Üniversitesi Spor Salonu'nda, Bilecik Üniversitesi (BÜ) Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdulhalik Bakır, Genel Sekreter Rüştü Mumcu, Genel Sekreter Yardımcısı Murat Işık, Türkiye Voleybol Federasyonu M.H.K. üyesi ve Üniversitelerarası Voleybol Federasyonu temsilcisi Yakup Doğan Aslan ve sporseverlerin izlediği karşılaşmada, Dokuz Eylül Üniversitesi ile Yalova Üniversitesini Yalova Üniversitesini 3-0 yenerek 1. lige çıktı.
    Karşılaşmanın ilk setini 25-16 alan Dokuz Eylül Üniversitesi, oyundaki üstünlüğünü koruyarak ikinci seti 25-17 ve üçüncü seti 25-9 aldı. DEÜ grupta birinci olurken, Muğla Üniversitesi ikinci ve Bilecik Üniversitesini 3-2 yenen Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 3. oldu. Grupta Bilecik Üniversitesi 4. ve Yalova Üniversitesi 5. sırada yer aldı.
    DEÜ Üniversitesinin kupasını BÜ Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan, üniversite olarak en iyi şekilde ev sahipliği yapmaya çalıştıklarını belirterek, toplumsal barış ve kardeşliğin tesisinde sporun öneminin bir kez daha ortaya çıktığını söyledi.
    İkinci Muğla Üniversitesini kupasını Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bakır ve üçüncü Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin kupasını Üniversitelerarası Voleybol Federasyonu temsilcisi Aslan verdi.
    BÜ Genel Sekreteri Mumcu ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Faruk Ural tarafından da müsabakalara katılan takımlara ve hakem heyetine katılım belgesi verildi.AA

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments