Muzaffer Tekelioğlu, güven tazeledi

Muzaffer Tekelioğlu, güven tazeledi

 

Tekelioğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tek liste olarak seçime girildiğini belirterek, 43 üyenin oy kullandığı seçimde tüm oyları alarak dernek başkanlığına seçildiğini kaydetti. 
     Derneğin, Bilecik merkez ve ilçelerinde eğitim öğretim gören öğrencilerin, eğitim kalitelerini arttırmak, yönetici ve öğretmenlere destek sağlamak ve Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ihtiyaçlarını temin etmek amacıyla kurulduğunu ifade eden Tekelioğlu, şöyle konuştu: 
     ''3 yıldır Bilecik ve ilçelerinde hizmet veriyoruz. Önceki dönemde olduğu gibi yeni dönemde de projeler üreterek eğitim ve öğretimin kalitesini arttırmaya çalışacağız. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi'nin hazırladığı Avrupa Birliği (AB) projesine ortak olduk. Ekonomik yönden Seviye Belirleme Sınavı'na hazırlanamayan 160 öğrenciye ücretsiz SBS kursu verdik. SBS kursunu projelendirerek İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı'na gönderdik. Projemiz kabul edilerek, halen Bilecik Polis Meslek Eğitim Merkezi'nde devam etmektedir. Yeni dönemde de bu ve buna benzer projelerle eğitim ve öğretime katkı sağlayacağız. Diğer sivil toplum kuruluşlarının da yapacağı projelere destek vermeye hazırız.'' 
     Tekelioğlu'nun yönetim kurulunda, Metin Alkan, Dilek Yılmaz, Mustafa Kan, Uğur Eşmen yer aldı. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam