MÜZİKOLİK’TE BU HAFTA…
admin • 16 Ekim 2010 11:42:28 
MÜZİKOLİK’TE BU HAFTA…

    Herkese merhaba… Bilecik'te sonbahar bir başka bu sene… Aralıksız yağmurlar ve sabahları hafif sis, yazı uğurlamanın hüzünlü bir yansıması olsa gerek.. Her  mevsim farklı bi güzeldir şehrimde…
 


    Yazın bitmesiyle müzik piyasasında kısa bir sakinlik yaşanırken çok yakında bomba gibi albümler sonbahara damgasını vuracak. Bu sonbahar, geçip gitmiş eski güzel aşklarımızı Yeşim Salkım’ın “O Zamanlar” adlı yeni şarkısıyla yad ederken, aşka yeniden âşık olacağız.
    Yeşim Salkım’ın Ekim ortalarında piyasaya çıkacak yeni albümünün ağırlıklı teması aşk. Albümün çıkış şarkısı ise, hayranlarının da isteği doğrultusunda seçilen “O Zamanlar”.
    Şarkı, Yeşim Salkım’ın “Beste ve söz yazarımı nihayet buldum” dediği Zeki Güner’e ait. Güner, şarkıyı Yeşim Salkım için özel olarak bestelemiş.
    “O Zamanlar” kendisini anlatmaya daha adından başlayan şarkılardan. Aşkın türlü hallerinin notalara döküldüğü albümün bu çıkış şarkısı, denebilir ki, aşka âşık bir şarkı. Yeşim Salkım’ın “zaman”ı bütün acılarıyla ve mutluluğuyla duyurduğu güçlü yorumundan dinlediğimiz şarkıda, önce eski aşklar anılıyor. Ama anılan ya da anlatılan, tek bir kadının ya da tek bir erkeğin eski aşkları değil. Hepimizin görüp geçirdiği eski aşklar. Yeri doldurulmaz, geri gelmez, unutulmaz eski aşklar..merakla beklenen albüm çok yakında müzik piyasasında yerini alıcak..
    Eski ya da yeni, kalbinizden aşk, ruhunuzdan müzik eksik olmasın. Güzel bir gün hayırlı hafta sonu diliyorum…

guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
011 iSA
11 yıl önce

SELAM – DOSTUM BASARILARININ DEVAMINI DILIYORUM 🙂 BENI NE ZAMAN KONUK ALIYORSUN YAYINA 😀