ÖĞRENCİLERDEN POMEM ZİYARETİ
admin • 13 Temmuz 2011 13:19:06 
ÖĞRENCİLERDEN POMEM ZİYARETİ

 

Bilecik Üniversitesinde eğitim görmekte olan bir grup öğrencinin Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca da (Ulusal Ajans) kabul gören; “Yasallık ve Yasa dışılık” adlı projesi kapsamında Romanya, Bulgaristan ve İtalya’dan ilimize gelen 20 üniversiteli genç, bu proje kapsamında 08 Temmuz 2001 tarihinde Polis Meslek Eğitim Merkezi ziyaret etmiştir.

POMEM Müdürü Hasan UĞURAL ve personeli tarafından karşılanan gençlere okul gezdirilerek tanıtılmıştır. Yasa dışılık ile mücadele kapsamında verilen eğitime ilişkin bilgiler aktarılmış, yapılan gezi akabinde de görsel temalar ile desteklenen, akıllı tahta üzerinde kısa bir brifing verilmiştir. Verilen brifing sonrasında gençlerin sorularına POMEM Müdürü Hasan UĞURAL tarafından cevap verilmiştir. İyi derecede yabancı dil bilen POMEM öğrencilerince her misafirle en az bir öğrenci bire-bir ilgilenerek misafirlerin merak ettiği tüm sorular cevaplandırılmıştır.

Program sonunda gençler için POMEM Müdürlüğünde bir de kokteyl düzenlenmiştir. Ziyareti gerçekleştiren gençler; gördükleri samimi ilgiden, tüm sınıflarda akıllı tahta ile diğer eğitim teknolojilerinin kullanımından etkilenmiş ve gezinin amacına ulaşmasından memnun bir şekilde Polis Meslek Eğitim Merkezinden ayrılmışlardır.

 
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
youthworker
11 yıl önce

Gençlik Çalışmaları – Bu proje AB Fonları ile gerçekleştirilmiş olup, Bilecik Gençlik Merkezince hazırlanmıştır. Gençlik Merkezi’nin 2011 yılında gerçekleşen ikinci projesi olup, ilimizin ülkemizin tanıtımına katkı sağlamaktadır. Teşekkürler:)