Okul Sporları 2016-2017 yılı faaliyet programında yer alan Okullar arası Kros müsabakaları sona erdi.
Pelitözü Göleti Koşu Parkurunda geçekleştirilen yarışlar çekişmeli ve renkli görüntülere sahne oldu.
Müsabakalar sonucunda Genç Kızlar A 3000m. sonuçlarında dereceye giren Sporcular şöyledir;
1- Ece Nur BEYTEKİN – Hayma Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2- Buket AYDIN – Hayma Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3- Leman KORKUT- Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Müsabakalar sonucunda Genç Kızlar A 3000m. Takım Sonuçları:
1- Bilecik Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Genç Erkekler A 5000m. Sonuçları;
1.Emre YILMAZ – (Bilecik Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)
2.Tayfun KARAKAŞ – Söğüt Anadolu İmam Hatip Lisesi)
- Burak ERCAN – Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Genç Erkekler A 5000m. Takım Sonuçları;
1.Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2.Söğüt Anadolu İmam Hatip Lisesi
3.Bilecik Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Genç Erkekler B 5000m. Sonuçları;
1.Berat BALGAN – Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2.Osman YAĞCI – Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3.Eren YENİ – Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Genç Kızlar B 3000m. Sonuçları;
1.Fatma PELVAN – Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2.Eda Nur KORKMAZ- Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3.Beyza KOYASAN – Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Yıldız Kızlar 2000m. Sonuçları ;
1.İrem TUZCU – Pelitözü Ortaokulu
2.Beyza AKÇAPINAR – Malhun Hatun Ortaokulu
3.Sudenaz AKÇAPINAR – Malhun Hatun Ortaokulu
Yıldız Kızlar 2000m. Takım Sonuçları;
1.Bilecik Pelitözü Ortaokulu
2.Bilecik Toki Ortaokulu
3.Bozüyük Saffet Şeker Ortaokulu
Yıldız Erkekler 3000m Sonuçları;
1.Yasin SOSA – Bozüyük Yavuz Selim Ortaokulu
2.Ömer FARUK – Gölpazarı Gazimihal Ortaokulu
3.Hasan Görkem DARI- Osmaneli Atatürk Ortaokulu
Yıldız Erkek 3000m. Takım Sonuçları;
1.Bozüyük 100.Yıl Ortaokulu
2.Bozüyük Yavuz Sultan Selim Ortaokulu
3.Bozüyük Saffet Şeker Ortaokulu
Çekişmeli yarışları yerinde izleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Aslan Yıldız, yarışlar sonunda dereceye giren sporculara ve okullara madalya ve kupalarını takdim etti.