ONUNCU ULUSAL BİLECİK TİYATRO FESTİVALİ KAPSAMINDA ’’SORMA SÖYLEMEM’’ ADLI OYUN SAHNELENDİ
admin • 20 Kasım 2015 11:31:04 
ONUNCU ULUSAL BİLECİK TİYATRO FESTİVALİ KAPSAMINDA ’’SORMA SÖYLEMEM’’ ADLI OYUN SAHNELENDİ

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen tiyatro oyununu, Vali Ahmet Hamdi Nayir, Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç, Belediye Başkanı Selim Yağcı, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş ile tiyatroseverler izledi.

Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilen ve Bilecik ile çevresinden gelen sanatseverleri tiyatroyla buluşturan oyunun sonunda kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanı Selim Yağcı, oyuncuların göstermiş olduğu performanstan dolayı tebrik etti.

Bilecik'te güzel bir akşamı daha yaşadıklarını kaydeden Belediye Başkanı Selim Yağcı, şunları söyledi:

''Tiyatro festivalimizin ikinci akşamındayız. Bu akşam da bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Gerçekten de oyuncularımızın oyunlarında ifade ettiği gibi sevgi her şeyin başı. Cenabı Hak, aramızdaki sevgi, kardeşlik ve hoşgörü duygularını eksiltmesin. Aramızdaki güzellikleri daim etsin. Bu akşam bizlere güzel bir zaman dilimi yaşattıkları için bütün oyuncularımıza da ayrıca teşekkür ediyorum'' dedi.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, konuşmasının ardından tiyatro oyuncuları  Ercüment Doğan, Merve Sevi, Deniz Özerman ve İrfan Kangı'ya teşekkür plaketi taktim ederek, fotoğraf çektirdi.

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments