PARKINIZIN İSMİNİ SİZ BELİRLEYİN
admin • 11 Ocak 2011 19:44:41 
PARKINIZIN İSMİNİ SİZ BELİRLEYİN

Bilecik Belediyesi, ilimizde  isimsiz olan park  ve yeşil alanlara   isim konulması için bir proje  başlattı. “Parklarınızın İsmini Siz  Belirleyin” adlı proje ile isimsiz 28 park ve yeşil  alanın halkında  katılımı ile isimlendirilmesi planlanıyor.

     Bilecik'te çocukların olduğu her alanda bir park ve insanımızın rahatça nefes alabileceği yeşil alanlar oluşturan Bilecik Belediyesi merak uyandıran bir proje ile yapılan Park ve yeşil alanların isimlerini hemşehrilerimizin belirleyeceğini bildirdi.

       10 Şubat'ta oylama sona eriyor.  

        Bilecik Belediyesi tarafından yapılan park ve yeşil alanların isim belirleme işlemleri başladı. Belediye Başkanı Selim Yağcı;  Kentte yapılan ve yapılması planlanan her çalışmada, her projede Bilecik halkının fikri ve görüşünün olduğu bu doğrultuda yapılan park ve yeşil alanların isimlerininde “Halkın yönetime ortak edilmesi anlayışının yansıması olarak, vatandaşlarımızca belirlenmesi noktasında bir uygulama başlattıklarını söyledi. Başkan Selim Yağcı, uygulamanın Park Bahçeler Müdürülüğünün takibi altında yürütüldüğünü belirtti. 

            Sizde Parkınıza isim vermek istiyorsanız  http://www.bilecik.bel.tr

        Şayet sizlerde parklarınızın ve yeşil alanlarınızın ismini belirlemek istiyorsanız yapılacak işlem çok basit. Parkınızın ve yeşil alanınızın ismini belirlemek için Bilecik Belediyesi Resmi wep sayfasına (http://www.bilecik.bel.tr ) girerek burada açılan sayfa üzerinde isim belirleme uygulamasına katılabilirsiniz. İsim belirleme uygulamasının başladığı bilgisini veren Bilecik Belediyesi uygulamanın 10 Şubat 2011 tarihinde son bulacağını ve belirlenen isimlerin ise 1 Mart 2011 tarihinde kamuoyuyla paylaşacağını bildirdi. 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments