PAZARYERİ AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI YEMEKTE BULUŞTU
admin • 22 Mayıs 2011 01:27:13 
PAZARYERİ AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI YEMEKTE BULUŞTU

 

     Yemeğe, AK Parti İlçe Başkanı Muhsin Turan, Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, AK Parti İlçe ve Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel ve Belediye Meclisi üyeleri katıldı. 
     Turan, yaptığı konuşmada, 12 Haziran genel seçimlerinde teşkilat olarak başarılı olmak amacıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. 
     Turan, şunları kaydetti: 
     ''Hükümetimizin 2002 yılından bu yana yaptığı icraatlar ortada. Yapılan işleri halkımıza doğru bir şekilde anlatmamız gerekir. Burada özellikle kadın kollarımıza büyük işler düşüyor. Gerekirse ev ev dolaşıp AK Parti Hükümetinin 80 yılda yapılamayan işleri 8,5 yılda nasıl yaptığını, batmakta olan bir ülkeyi nasıl refaha çıkardığını, içi boşaltılan bankaların halkımıza ne gibi zararlar verdiğini, sağlık alanında bir çığır açtığını, karayolu ve demiryollarındaki hizmetleri anlatmamız gerekiyor. Şimdi bakıyoruz, dünya gözünde ekonomisi düzelmiş ve dış itibarı artmış bir Türkiye var. Muhalefet bir olmuş AK Parti Hükümetini devirmek için işbirliği içinde, ama halkımız artık doğruları görüyor. Halkımız onlara asla prim vermeyecektir. Bizler ekip olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Yeter ki bir olalım, diri olalım ve birlik olalım.'' 
guest
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ali Güneş
11 yıl önce

durmak yok … – Durmak yok yemeğe devam. Afiyet olsun. demek 8.5 yılda yaptığınız işleri anlatmak istiyorsunuz. Pazaryeri olarak şehir içi yolundan başka artınız yok. Sağlık meslek lisesini kapattınız. Meslek yüksek okulunun çok bölününü kaydırdınız. Hastahanemizi de seçimden sonra Sağlık ocağına dönüştüreceksiniz. maşallah organize sanayiie 8 (!) fabrika getirdiniz. bırakın şunu bunu bedavaya modernize edilen Belediye ilçe Hamamını hizmete sunmuyorsunuz. seçimden sonraya neden bırakıyorsunuız. 8.5 yıllık başarı ; 2002 den bu yana yem yüzde 400 artmış peki süt ne durumda? Tüp gazı 17 liradan aldınız şimdi 55-60 lira. örnekler çoğaltılabilir. y.. rüzgarı dizisine devam.

Kadir DAG
11 yıl önce

PAZARYERİ Mİ .KALMIŞ? – Pazaryerinde AKP mi kalmış, Bahattin ŞEKER Geliyor adayımız var. ilğilenen yok ELDEMİR buğüne kadar nerelerdeydi diye ŞEKER e yalakalanıyoruz.

tarafsız bir gözle
11 yıl önce

HAZIMSIZLARA BİRER SODA – İnsanoğlu yapı itibariyle nankör olur.Yapılanları görmemek için at gözlüğü ile dolaşanlar karalamak için bir sürü bahane arıyorlar.Şeker gelecekmiş ya kendine bile hayrı olmayacak yavru muhalefet milletvekili ne verecek.Şekerin hizmetleri kimse tarafından inkar edilmiyor.Allah razı olsun.Amaaa devri kapandı artık.Onun amacı ağa babaları demirelin ama chp den ama mhp den aday olmalarını istediği içindir.Şimdi onu göklere çıkaran mhp zihniyeti eyer şekerci mhp den ayrılsın o zaman göreceğim çamur atmalarını.Mason Demirel 20 tane milletvekili çıkarttırsın hemen bir parti hortlatacak demedi demeyin.Diliyorum allahtan Mhp baraj altında kalsın o zaman göreceğim havalarınızı.Tek başına Ak Parti tüm partilere bedeldir.Milliyetçi muhafazakar tek parti… Read more »