Pazaryeri’nde ’’Kariyer’’ semineri

Pazaryeri’nde ’’Kariyer’’ semineri

 

     Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Pazaryeri Yurt Müdürlüğü Spor salonundaki seminerde, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda görevli Gençlik ve Spor Uzmanı Mazhar Doğan, öğrencilere geleceklerini planlarken nelere dikkat etmeleri gerektiği, meslek seçimi, meslekte başarılı olmanın yollarını anlattı. 
     Hayatta hiçbir başarının tesadüf sonucu elde edilemeyeceğini belirten Doğan, ileriye dönük hedef belirleyen kişilerin sadece başarıyı yakalayabileceğini kaydetti. 
     Birçok kişinin kariyerini etrafının baskısı ile belirlediğini dile getiren Doğan, ''Güçlü ve zayıf yönlerinizi bilmeniz gerekiyor. Bu sadece bireysel kariyerlerde değil, kurumsal kariyerde de oldukça önemlidir. Mezun olduktan sonra her biriniz iş hayatına atılacaksınız. İster girişimci olun ister iş veren olun ya da işçi olun, bir kimlik sahibi olmanız gerekmektedir. Bunun için şevkle çalışmaya hazır olmak ve planlı bir çalışma disiplinine girmek yeterli olacaktır. Bu konularda azmini yitirmeyen, kendini geliştirmeye devam eden her birey mutlaka kariyer sahibi olabilir'' dedi. AA
     

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. seminer – Ben bu hocanın başka yerlerde de bu seminerleri verdiğini arkadaşlarımdan duydum. gerçekten çok faydalı oldu. Teşekkürler mazhar hocam.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam