PKK, Barışın Baş Düşmanıdır

PKK, Barışın Baş Düşmanıdır

 

Yel, Gölpark'ta düzenlediği basın toplantısında, bölücü terör örgütünün, bölge halkının da desteğiyle kahraman güvenlik güçlerinin yiğit mücadelesinin sonucunda ağır kayıplar verdiğini kaydetti. 
     Kamu-Sen olarak, ''terörist başı''nın siyasal bir aktör olarak sahneye sürülmesinin anlamını ve amacını sormak istediklerini ifade eden Yel, şöyle konuştu: 
     ''Her konuda referandum kartını kullanan siyasi iktidar, bu hayati konuda Türk milletinin iradesine başvurmak için neden referanduma gitmemektedir- Yaşanan olayları dikkatle, sabırla, biraz da endişeyle izleyen Türk milleti her şeye rağmen geleceğinden umutlu olmak istiyor. Türkiye Kamu-Sen olarak, bütün sorumluları bu alanda attıkları adımları ölçerek, biçerek atmaya ve yanlıştan geri dönmeye davet ediyoruz. Şurası asla unutulmamalıdır ki, bütün olumsuz şartlara, her türlü yanıltıcı haberi yaparak tepkileri karartan, milleti yanıltan anlayış çerçevesinde dizayn edilen propagandaya rağmen, Türk milleti, devletiyle vatanıyla hür ve bağımsız olarak kıyamete kadar yaşamaya devam edecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. PKK terör örgütü, bu ülkede milli barışın ve kardeşliğin, demokrasinin, insan haklarının ve Türk milletinin varlığının baş düşmanıdır. Türk milletinin kültürel genetik kodları ve ortak hafızası yapılmak istenileni anlamaya, tedbir almaya ve çözmeye muktedirdir. Tarih bunun örnekleriyle doludur. Türk milleti son sözünü daha söylememiştir.'' 
     Toplantıda Kamu-Sen'e bağlı sendika temsilcileri de hazır bulundu. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam