POYRAZ’DAN ESNAFA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
admin • 17 Haziran 2011 18:39:19 
POYRAZ’DAN ESNAFA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 

AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, hafta başından beri tüm ilçelerde teşekkür ziyaretlerinde bulunduğunu aktardı. Son olarak Merkez ilçede de esnaf ziyaretinde bulunan Poyraz, vatandaşların ilgi alakasından oldukça memnun olduğunu ve partimize oy vermeyen insanların bile yeni dönemden umutlu ve beklentili olduğunu söyledi.
Poyraz, 300 yataklı bir hastane için çalışmaların sürdüğünün ve arazi arayışı içinde olunduğunun müjdesini verdi. Mazbatasını aldıktan sonra mecliste hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacağını belirtti.  Çarşı esnafını tek tek dolaşan Poyraz herkesin hal ve hatırını sordu. Kendisine nasıl olduğu sorulduğunda ise “inşallah daha iyi olacağım” şeklinde yanıt verdi. Poyraz’ın özellikle çocuklara ve gençlere daha fazla ilgi gösterdiği dikkatlerden kaçmadı.
 
ESNAF ZİYARETİNİN SATIR BAŞLARI:
 
Sünetçi Mücevherata giren partililer personel ile kısa süreli sohbet etti. Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Osman Gezgin, çalışanlara “Patronunuz nerede. Bizi görünce mi kaçtı yoksa. Vekilimizi hayırlı olsun demek için aramış fakat ulaşamamış. Vekilimizi o yüzden özellikle buraya getirdik” dedi. Bu espri üzerine partililer gülüştüler.
Poyraz parkta salıncakta sallanan ve ellerinde dondurma olan çocuklarla kısa süreli bir sohbet gerçekleştirdi. Poyraz çocuklara “o dondurma ne kadar büyük öyle nasıl başarıyorsunuz onu yemeyi” deyince çocuklar “biz MHP’liyiz” diyerek yanıt verdi. Poyraz çocuklara her zaman AK Parti demelerini öğütledi.
Bir dükkan ziyareti sırasında içeride ailesi ile bulunan ve karnelerini almış öğrencilerle sohbet eden Poyraz karnedeki iyi notları görünce annelerine “Abla sen bunları neyle besliyorsun. Maşallah hepsi 4-5” dedi.
Ayrıca vatandaşların şikayetlerini de dinleyen Poyraz, partililerden vatandaşların istek ve şikayetlerini not almalarını istedi.  Engelli bir vatandaş 25 ay sigorta açığının olduğunu dile getirerek özürlü kadrosu olan bir yerde iş istedi.  Başka bir vatandaş da bir avukatın oğlunun trafik kazasında ölmesine neden olduğunu ama bu avukata karşı savunma yapabilecek bir avukatın çıkmadığını dile getirerek, Poyraz’dan konuyla ilgilenerek sağlam bir avukat ayarlamasını istedi.
Gerçekleşen ziyaret esnasında İl Genel Meclisi Üyesi Kemal Ünver bir simit aldı ve partilerle paylaşarak yediler. Bu durumu gören Poyraz “ne çabuk acıkmışsınız” dedi. 
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments