POYRAZ’IN İŞİ ZOR GÖRÜNÜYOR
admin • 10 Şubat 2011 12:32:29 
POYRAZ’IN İŞİ ZOR GÖRÜNÜYOR

 

Ziyaretçiler ankete katılıp mevcut milletvekillerinin Haziran'da yapılacak seçim için yeniden aday gösterilmelerini isteyip istemediğiniz sorusuna cevap vererek, görüşünüzü ortaya koyabiliyorlar.

Ankette il il milletvekillerinin isimleri yer alıyor. İli seçiyorsunuz, karşınıza o ilin milletvekilleri çıkıyor. Ardından milletvekilini seçiyorsunuz. İstediğiniz milletvekiliyle ilgili “önümüzdeki seçimlerde tekrar aday gösterilsin mi” sorusunu cevaplıyorsunuz. Tüm milletvekilleri için ayrı ayrı oy kullanılabiliyor.


ARADA UÇURUM VAR

Ankette Bilecik Milletvekili olan Fahrettin Poyraz ve Yaşar Tüzün için de oy kullanılabiliyor. Şu anki sonuçlara göre iktidar milletvekili olan Fahrettin Poyraz ile muhalefet milletvekili Yaşar Tüzün arasında adeta bir uçurum var. Tüzün anketi açıkara önde götürüyor.

Haftasonu yapılan kahvaltılı toplantıda basının önüne çıkan AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, hem Bahattin Şeker’in MHP’den adaylığını eleştirmiş hem de rakibimiz yok demişti.

Ama sitede yapılan anket baz alınırsa, Poyraz için pek de olumlu bir tablo görünmüyor.

Anketin sonuçları siyasi partilerin aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na teslim edecekleri son tarih olan 17 Mart'tan önce açıklanacak.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments