PROTOKOL BAYRAMLAŞTI
admin • 17 Kasım 2010 11:35:17 
PROTOKOL BAYRAMLAŞTI

Belediye Kültür Sitesi'nde bir araya gelen Bilecik Valisi Vali Halil İbrahim Akpınar, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Şafak Karakoç, AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ertan Yıldız, İl Emniyet Müdürü İbrahim Demirci, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı Necmi Bayrakçı, Ankara Bilecikliler Derneği Başkanı Üzeyir Yıldırım, siyasi parti temsilcileri, daire müdürleri ile vatandaşlar katıldı. 

Belediye Kültür Sitesi'ndeki bayramlaşmanın ardından, Vali Akpınar ve eşi Nihal Akpınar, Belediye Başkanı Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı ile Bilecik Huzur Evi'ndeki huzur evi sakinlerini ve Bilecik Sevgi Evleri'nde kalan çocukları ziyaret etti. 

 Vali Akpınar, ziyaretlerinde çeşitli hediyeler verirken, Yağcı da cep harçlığı dağıttı.

BOZÜYÜK'TEKİ BAYRAMLAŞMA

 

 Belediye Düğün Salonu'nda yapılan bayramlaşmaya, Bozüyük İlçe Kaymakamı Oktay Kaya, Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Gökhan Aydın, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı. 

 Bayramlaşma, Saffet Şeker Kız Yetiştirme Yurdu'nda devam etti. 

Öte yandan Kaymakam Kaya ve Belediye Başkanı Berberoğlu, bayramlaşmaya katılan çocuklara harçlık verdi. 

AA

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments