SAADET PARTİSİNDEN TOPLANTI
admin • 29 Kasım 2010 14:34:50 
SAADET PARTİSİNDEN TOPLANTI

    Kent Ormanı’nda gerçekleştirilen kahvaltı sonrası konuşma yapan Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Özdemir, milli görüşün tanımını yaparak, onun iyi anlaşılması gerektiğini savundu.
    Saadet Partisi’nin yaşanabilir bir Türkiye hedeflediğini söyleyen Özdemir, bunu sağlamak için olmazsa olmaz maddelerin, ‘rantçı değil, hizmetçi belediyecilik, adil paylaşımlı, adaletli, eğitimli ve sağlıklı Türkiye’ olduğunu söyledi.
    Eline ev ödevi verilen ve bunu TBMM’de yerine getirmesi istenen bir Türkiye’den Erbakan Hocamız sayesinde çıktık diyen Özdemir, ‘milli görüşün projeleri Yahudi düzeninin önüne set koyduğu için engellenmektedir’ dedi.
    11 Temmuz ve 17 Ekim tarihlerine dikkat çeken İl Başkan Yardımcısı, partiden ayrılanların hepsinin iyi niyetli olduğunu ve hala onları sevip saydıklarını belirtti.
    Özdemir şöyle devam etti: ‘Tek milli görüş partisiyiz. Parti Genel Başkanımız Erbakan için yaşlandı ama hala koltuk düşkünü diyorlar. Biz onlara ‘ağırlarınızla ve hafiflerinizle cihat ediniz’ hadisi şerifini hatırlatmak istiyoruz. Partiden ayrılan ağabeylerimiz 41 yıldır savunduğumuz milli görüş hareketini bitirdik diye düşünüyorlardı. Ama onlar bu sayede Erbakan Hoca’mızın tekrar başımıza gelmelerine vesile oldular.’

%95’İMİZ DURUYOR, SADECE %5’İMİZ GİTTİ
   
    Özdemir’den sonra konuşan İl Başkanı İbrahim Meral, bugün burada 11 Haziran seçimlerinin startını veriyoruz diyerek şu cümleleri kurdu:
    “11 Temmuz milli görüşü savunanları derinden üzen ama vardır bunda bir hayır dediğimiz ve sonucunu 17 Ekim’de gördüğümüz bir süreç yaşadık. Yaptığımız mücadelenin büyüklüğüne bakın aramızdan ayrılanların gösterdikleri mazeretlerin küçüklüğüne bakın. Süreçte Bilecik İl Teşkilatı olarak yara aldık. 30 kişilik ilçe yönetiminde 4 arkadaş kalmıştık. İlçe teşkilatlarımız dimdik ayakta durunca bize de gayret geldi. Söğüt İlçemizden 1 tane firemiz olmadı. Bozüyük yönetimimizden firemiz olmadı. Ama yerel basında yapılan açıklamalarda, %95’i istifa etti denilirken, sadece Bilecik teşkilatını kastettiler muhakkak. Şuan %95’imiz duruyor, %5’imiz gitmiştir sadece.” Hasan GÜNER

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments