ŞEKER, ENGELLİLERİ SEVİNDİRDİ

ŞEKER, ENGELLİLERİ SEVİNDİRDİ

 

 

HASAN GÜNER
 
Bozüyük’te gerçekleşen törene, engelli ve yakınlarının yanı sıra MHP İl Başkanı Hüseyin Köymen ile MHP Merkez İlçe Başkanı Sinan Özkeskin de katıldı. MHP heyeti, dağıtım töreni öncesinde basın mensupları ile öğle yemeğinde bir araya geldi. 
 
Şeker’in gözleri doldu
 
Günün anlam ve önemine yönelik konuşması esnasında duygulanan ve gözleri dolan MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, “Bugün bizim için mutlu bir gün. Duyguluyum. Birlik ve beraberlik içerisinde güzel bir güne adım atıyoruz. Şahsım ve Şeker Petrol ailesi olarak hizmet bizim için çok önemli. Bu sene şirketimiz adına böyle bir şey düzenledik. Sağ olsun Bozüyük Engelliler Derneği Başkanı, yöneticileri ve diğer ilçelerdeki arkadaşlarla beraber bu sıkıntıyı gidermeye çalıştık. Bir engeli ortadan kaldırıyoruz. Mutluyuz, gururluyuz. Engelli arkadaşlarımıza ve ailelerine bir hizmette bulunuyoruz.
Hepimiz her an engelli olabiliriz. Allah’a şükür sağlığımız iyi ama başımıza ne geleceğini hiçbirimiz bilmiyoruz. Hayat zorluklarla dolu. Biz de elimizden geldiği kadar hizmet etmek için yola çıktık. Yönetici arkadaşlar gelen isimleri değerlendirip görüştüler. Hayatın zorluklarını omuz omuza ve birliktelikle yenmek mecburiyetindeyiz. Bize bu desteği veren Şeker Petrol’deki çalışanlara teşekkür ediyorum. Bu dağıtımı burada yapmamızın sebebi, bu güzel yardımlaşmanın başka şirketlere de örnek olmasıdır. İnşallah bundan sonra da hizmetlerimize devam edeceğiz. Ben buraya gelen ve destekte bulunan başta Engelliler Derneği yöneticilerine, görev alan arkadaşlara ve bugünü değerlendiren basın mensuplarına çok teşekkür ediyorum. 15 adet sandalyeyi arkadaşlarımıza vereceğiz. Bundan sonra da bize müracaat edenler olursa buna devam edeceğiz.” dedi.
 
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. ÖRNEK DAVRANIŞ – M.H.P Bilecik Milletvekili, duayen siyasetçi, Sayın, BAHATTİN ŞEKER Allah her ile senin gibi halkın dertlerine derman olan millet vekilleri nasip eylesin. Allah razı olsun.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam