ŞEKER SOKAK SOKAK GEZİYOR
admin • 4 Mayıs 2011 18:49:27 
ŞEKER SOKAK SOKAK GEZİYOR

 

Şeker, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, Bilecik'e duygusal ve gerçekçi bir bağ ile bağlı olduğunu söyledi. 
Başarısının sırrının bu topraklara olan sevgisinin ve insanlara olan güveni olduğunu kaydeden Şeker, şöyle konuştu:
“Bilecik'ten aldığım güç ile 2 dönem milletvekili ve devlet bakanı olarak yaptığım tüm görevlerde, ilimizin her yöresine hizmet etmiş olmanın huzuru ve mutluluğu içerisindeyim. 
Bu ülke hepimizin. Yöneticilerin aldığı kararlar, yaptıkları işler hepimizi ilgilendiriyor ve bedelini hep birlikte ödüyoruz. Bilecik'in kaderini yeniden olumlu yönde değiştirmek, biriken sorunları çözmek, daha iyisini yapmak, daha fazlasını vermek, daha güzelini sunmak için milletvekili adayı olmaya karar verdim. 
Yüreğimizdeki iyilik, ruhumuzdaki dürüstlük ve mertlik, kalbimizdeki Allah aşkı ve gönlümüzdeki Türklük sevdası bizi mutlaka başarıya götürecektir”
Çözüm için herkesin taşın altına elini koyma zamanının geldiğini kaydeden Şeker, “Milletvekili seçildiğim takdirde alacağım maaşın her kuruşunu, Bilecik'teki eğitim, sağlık ve hayır kurumlarına, camilerimize ve öğrencilere burs veren derneklere bağışlayacağım. Bunun bilgisini de vatandaşlarımıza basın yolu ile şeffaf bir şekilde her ay bildireceğim.
2011 yılı Bilecik için tarihi bir yıl. Ülkemiz bu yıl tarihinin en kritik seçimine gidiyor. Milletimiz bu sefer çok doğru düşünmek, değerlendirmek ve karar vermek zorundadır. Tercihleri akıl, vicdan, iman, ülke ve millet sevgisi, büyük ve güçlü Türkiye beklentisi belirlemelidir. Sonuç olarak tüm yollar Milliyetçi Hareket Partisi'ne çıkacaktır” dedi.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments