ŞEKERCİ MEYDANLARA İNDİ
admin • 16 Şubat 2011 18:47:00 
ŞEKERCİ MEYDANLARA İNDİ

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, genel seçimlerin Türkiye için çok önemli olduğunu bildirdiğini anımsatan Şeker, şöyle konuştu: 

     ''Bilecik'te 8 yıldır görev yapan arkadaşlar var. Halkımız bunların ne yaptığını çok iyi biliyor. Benim de yıllarca bu memlekette birçok hizmetlerim oldu.

İlçelerimize okullar getirdik, spor sahaları ile hastaneleri yaptık ve Organize Sanayi Bölgesi'ni (OSB) getirdik. Hiç kimseyle siyasi polemik yapmadık, herkesin fikrine saygı gösterdik. Yaptığımız birçok işi de baltaladılar. İlimizin en büyük sorunu işsizliktir. Yaptığımız OSB'lerin hiçbiri doğru dürüst çalışmıyor. Benim için en büyük iş ekonomi olacaktır.

Gençlerimiz işsiz. Bilecik teşvik alamadı, bizi İstanbul ve Kocaeli'ni bir tuttular. Kütahya teşvikten yararlanıyor, maalesef bizi bundan mahrum ettiler.''AA

guest
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
HalilAYDOĞDU
11 yıl önce

Sayın Bakana siyaset yakışıyor – Sayın Bakanın siyasete geri dönmesi ile Bilecik halkının gelecek adına umutları artmıştır. Yolun açık olsun sayın bakanım.

vatandaş
11 yıl önce

işsizlik fakirlik – artık TÜRKİYE de deişim zamanı gelmiştir krediyle yandaş zengin etme adam kayırma tekelcilik ve insanları fakirleştirerek bireysel kalkınmayı birlik olun birleşin çagrılarıyla engelleme dönemi sona ermelidir .İnsanlar evine ekek götürmenin derdinden siyaset düşünmesin biz gerekeni yaparız anlayısı artık sona ermelıdır.Güçlü TÜRKİYE için sayın bakanım yolunuz açık olsun.

dinçer uluışık
11 yıl önce

nihayet bilecik – bilecik ili olarak geçen 10 yıl çok kayıp oldu siz ve sizin gibi düşünen siyasetçileri her zaman TBMM de görmek istiyoruz inşallah haziran 2011 meclise gideceksiniz ve bilecikliler milletvekilliğinin nasıl yapıldığını ve nelerin değiştiğini en kısa zamanda görecekler yolun açık olsun sayın bakanım her zaman yanındayız