ŞEKER’DEN CİHANGAZİ BELEDİYESİNE CENAZE ARACI
admin • 9 Nisan 2011 20:33:08 
ŞEKER’DEN CİHANGAZİ BELEDİYESİNE CENAZE ARACI

    Belediye Binası önünde düzenlenen törene, eski Devlet Bakanı ve MHP Bilecik milletvekili aday adayı Şeker, Cihangazi Belde Belediye Başkanı Sinan Saygı, vatandaşlar ve personel katıldı.
    Cihangazi Belde Belediye Başkanı Saygı, yerel yönetimlerin ve mahalli idarelerin devletin ihtiyaçları sonrası kurulduğunu ve daha sonra da halkın destekleriyle ayakta durduğunu belirterek, belli bir seviyeye geldikten sonrada o yörenin ve bölgenin işlerini ve taleplerini onlar adına yaptığını söyledi.
    Eski Devlet Bakanı Şeker'in beldeye cenaze nakil aracı bağışında bulunmak istediğini, kendilerinin bunu kabul ettiğini ifade eden Saygı, "Beldemizde önemli bir eksiği giderdik. Bu araç sadece cenazelerimizi değil, bazen hastalarımızı da hastaneye götürebileceğimiz bir araç" dedi.
    Şeker de, aile olarak hep hayırlar işlerinde bulunduklarını ve Cihangazi beldesinin ihtiyacı olan cenaze nakil aracını hibe ettiğini ifade etti.
    Yapılan duaların ve kurban kesiminin ardından Şeker, cenaze nakil aracının anahtarını Belediye Başkanı Saygı'ya teslim etti. Şeker'in, Cihangazi Beldesi dışında, Bilecik, Pazaryeri, Söğüt ve Dodurga Beldesine de cenaze nakil aracı hediye ettiği bildirildi.AA

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments