ŞENSOY: “MERAL AKŞENER’E YAPILAN BU ÇİRKİN İTHAM VE BU YÖNDEKİ SALDIRIYI KINIYORUM”

ŞENSOY: “MERAL AKŞENER’E YAPILAN BU ÇİRKİN İTHAM VE BU YÖNDEKİ SALDIRIYI KINIYORUM”

Şensoy; “Sayın Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekilimiz Meral Akşener’e yapılan bu çirkin itham ve bu yöndeki ben buna bir saldırı diyorum, esefle kınıyorum. Meral Hanım Türk kadınını temsil eden çok önemli bir şahsiyet. Tabi biz bunda yapılan hareketin Milliyetçi Hareket Partisi’ne karşı olduğu ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin yükselişine dur deme amaçlı olduğunu biliyoruz.” ifadelerini kullanarak şu açıklamalarda bulundu:

“karalama kampanyası Bilecikli olarak bizi de çok üzdü”

 “Meral hanımı da herkes çok iyi biliyor. Meral hanım bu konuyla ilgili gerekli girişimleri zaten bulundu ve ne acıdır ki bu açıklamayı yapan kişinin çok kısa bir süre içerisinde kendisinin yapmış olduğu açıklamayı yalanlaması ve konudan bir U dönüşü yapması, bunun montaj olduğunu açıklaması ise daha vahim bir sonuç çünkü bunları açıklayanların yandaş kanallarda yer alması, yandaş kanallar aracılığıyla halkımıza itibarsızlaştırma gibi, Meral hanım gibi bir siyasetçiyi Türkiye’de çok önemli yer edinmiş ve çalışmalarda bulunmuş bir şahsiyeti karalama kampanyası gerçekten bir Bilecikli olarak bizi de çok üzdü. Ben kendisini buradan dik duruşuyla, yapmış olduğu açıklamalarla da gurur duydum. İnşallah kendisi de geçen sene bizim 30 Mart yerel seçimlerimizde Bilecik’e ziyaret etmiş ve Bilecik’te herkes tarafından takdirle sevilen bir kişi. Kendilerini yakınen görme fırsatı buldular. Nasip olursa inşallah önümüzdeki günlerde yine Bilecik’te kendisini ağırlamak isteriz.

“MHP milletvekili adayı olarak bu konuda üzüntülerimi bildirmek istiyorum”

Bu yapılan saldırı Türk kadınının başarılı bir Türk kadınına yapılan bir özellikle anne olması, anneler gününde bunun açıklanmış olması ise sonuç anlamında bakıldığında çok daha vahim. Bunun artık siyasette bu tür bir çirkinleşme ve bu türdeki saldırıların durması ve buradaki onların yandaşlarının panik içerisinde olmalarını göstermekte bu saldırı. Biz Milliyetçi Hareket Partisi’nde bir milletvekili adayı olarak bu konuda üzüntülerimi bildirmek istiyorum. Zamanla zaten gereği yapılacaktır. Genel Başkanımızın da açıklamaları olmuştur. Bunlar inşallah 7 Haziran’da sandıktan alınan sonuçları gördüklerinde artık konuşamayacaklardır. Bu böyle biline.”

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam