Sınava Gireceklere Moral Gecesi Düzenlendi

Sınava Gireceklere Moral Gecesi Düzenlendi

 

Gösteri öncesinde bir konuşma yapan Bilecik Eğitimciler Derneği Başkanı Kamil Memiş, 24 Mart’ta gerçekleşecek olan sınava girecek öğrenci ve öğretmenler için moral ve motivasyon gecesi düzenlediklerini, yorgunluk ve stres atmalarını sağlamak istediklerini söyledi. Memiş, “Modern hayatın koşuşturma ve telaşı içinde fazlasıyla strese sebep oldu. Dolayısıyla mizaha, gülmeye, eğlenmeye, rahatlamaya her zamandan fazla ihtiyaç duydunuz. Fakat mizah güldürürken düşündürüp harekete geçirmeli diye düşünüyoruz. Yönetim kurulu adına katılımlarınız için teşekkür ediyoruz.” dedi.

                Konuşmanın ardından Bilecik’te bulunan dershanelerde yapılan sınavlarda dereceye giren öğrencilere hediye verildi. Hediye takdimi sırasında konuşan Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı katılımcılara 2 müjde verdi. Başkan Yağcı, “Bu akşam gerçekten bu yoğunluğu görünce Kültür ve Kongre Merkezi inşaatına başlamakla ne kadar doğru yaptığımız ortaya çıktı. İnşallah 15 Nisan’dan itibaren böyle güzel ve özel programları Kültür ve Kongre Merkezimizde hep birlikte gerçekleştireceğiz.

Sizler asımın neslisiniz. Çanakkale’yi ve Çanakkale ruhunu anlamak adına bu sene Belediye Başkanlığı olarak 30 araçla Çanakkale gezisini başlatıyoruz. İnşallah temennimiz tüm genç kardeşlerimizin Çanakkale’yi gezmesi ve zaten içimizde olan Çanakkale ruhumuzu canlı tutmasını arzu ediyoruz.” dedi.

Konuşmaların ardından Atalay Demirci sahne aldı. Demirci yaptığı şovla katılımcılara keyifli anlar yaşattı.ZEYNEP KILBAHRİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. eğitimci – Atalay Demirci turnenin son durağının Bilecik olduğunu belirtmişti. Bir sonraki gün Final oylamasının yapılacağını söylemişti. Yetenek Sizsiniz birincisi olmasının son Basamağı Bilecik olmuş oldu. Böylelikle Bilecik Eğitimciler Derneği’nin zamanlaması da harika!

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam