Sıra Dışı Okuyucu TRT’de

Sıra Dışı Okuyucu TRT’de

 

Engin, daha önce Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından çekimleri gerçekleştirilen “Sıra Dışı Okuyucular Belgeseli”ne de konuk olmuştu. “İyi Fikir” isimli programa canlı yayın konuğu olarak katılacak olan Engin’in program için Bilecik Halk Kütüphanesi’nde çekimleri yapıldı. Çekimler kütüphanenin ardından Engin’in köyü olan Gölpazarı’na bağlı Kurşunlu Köyü’nde devam edecek.

                Konuyla ilgili gazetecilere açıklama yapan İl Halk Kütüphanesi Müdürü Pınar Dengiz, Engin’in İl Halk Kütüphanesi tarafından 2011 yılında projelendirilerek Kültür ve Turizm Bakanlığı’na sunulduğunu sonucunda sıra dışı okuyucu olarak seçildiğini belirtti. Müdür Dengiz şöyle devam etti:

“Seçildikten sonra ‘Sıra Dışı Okuyucu Belgeseli’nde yer almaya hak kazanmıştı. Kendisiyle birlikte 2012 yılının Mart ayında Hatay’a gittik ve kendisine Bakanımız tarafından ödül verildi.

Kendisinin TRT1 tarafından yayınlanmakta olan ‘İyi Fikir’ programının canlı yayın konuğu olacağı bize bildirildi. Salı günü saat 10.00’da yayınlanacak olan programa Bedriye Hanım katılacak. Okuma üzerine, okuma alışkanlığı kazanmak üzerine ve kütüphanemizdeki kitap alışverişini anlatmak üzere program konuğu olacak.

Kendisi gerçekten sıra dışı bir okuyucumuz. Bedriye Hanım’a bol kitaplı, güzel günler diliyorum.”

                Engin’in katılacağı “İyi Fikir” isimli programı 15 Ocak 2013 Salı günü saat 10.00’da TRT1’de izleyebilirsiniz. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam