SU EĞLENCE DÜNYASI YAZ SEZONU’NU AÇIYOR

SU EĞLENCE DÜNYASI YAZ SEZONU’NU AÇIYOR

Bilecik Belediyesi tarafından Karasu Gençlik ve Yaşam Alanı içerisinde bulunan ve geniş kapsamlı olarak gerçekleştirilen yenileme-genişletme çalışmalrı ile modern bir görüntü kazanan, içerisinde; yarı olimpik havuzu, su kayağı ve çocukları için ayrı derinlikte havuz sitilleri bulunan Su Eğlence Dünyası, yazın keyfini yaşamak için ideal bir ortam sunuyor.

Gerekli sterilizasyon çalışmaları tamamlanarak, her yönüyle bütün hijyenik şartları barındıran Su Eğlence Dünyası, hafta içi 13:00 ie 18:00 saatleri arasında; hafta sonu ise 11:00 ile 18:00 saatleri arasında vatandaşlarımızın hizmetinde olacak.

Erkeklerin; Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri hizmet alabileceği Su Eğlence Dünyası'nda bayan hemşerilerimiz; Salı, Perşembe ve Cumartesi günü hizmet alabilecektir. Ailelerin ise Pazar günü hizmet alabileceği Su Eğlence Dünyası'nda misafirler için büfe ve cafe ortamları da bulunmaktadır. Gerekli bütün önlemlerin alındığı Su Eğlence Dünyası, hemşerilerimizin sağlıklı bir ortamda yüzmelerine olanak sağlıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam