TAMAYLIGİL BOZÜYÜK’TE
admin • 18 Nisan 2013 18:55:14 
TAMAYLIGİL BOZÜYÜK’TE

 

CHP Bilecik İl Başkanı Çağatay Karaahmet, Bozüyük İlçe Başkanı Metin Torun, İl ve İlçe örgütleri tarafından karşılanan BihlunTamaylıgil yoğun ilgi gördü. Gerçekleşen yoğun program bayanlarla yapılan kahvaltının ardından çeşitli hasta ve cenaze ziyaretleri ile devam etti. Ziyaretlerin ardından İlçe Başkanları ile toplanan Tamaylıgil, önümüzdeki yerel seçimlere yönelik değerlendirmelerde bulundu.

     Katılımın yoğun olduğu toplantıda açılışı yapan Bozüyük İlçe Başkanı Metin Torun,“Tamaylıgil’in ilçemizi ziyareti bizi çok mutlu etmiş ve onurlandırmıştır. CHP İlçe Örgütü olarak kendisine çok teşekkür ediyoruz.” diyerek Tamaylıgil’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

2014 BOZÜYÜK BİZİM

Torun’un ardından konuşan CHP İl Başkanı Karaahmet konuşmasında yerel seçimlerde başarılı olacaklarını vurgulayarak “Öncelikle yoğun programına rağmen bizleri kırmayarak gelen ve bütün gününü örgütümüze ayıran değerli Genel Sekreterimize Bilecik Örgütü adına teşekkür ediyorum. İlçe Başkanımız yoğun ve aktif bir program hazırlamış. Bu azim ve çalışkanlığından dolayı, örgütümüzdeki bu hareketlilikten dolayı kendisini kutluyorum. Güzel çalışmalar sergilediğimiz bu dönem Cumhuriyet Halk Partisi’nin yerelde iktidar olacağının göstergesidir. İnanıyorum ki bu güzel çalışmalarla karanlığı aydınlatan meşaleyi Bozüyük’ten yakacağız. 2014 Bozüyük bizim olacak. Seçimleri kazanacağımız güne az kaldı.” dedi.

 

CUMHURİYET KADINLARLA KURULDU

 

   Tamaylıgil ise, gündemdeki konulara değindi, yaklaşan yerel seçimlerden bahsetti ve tüm örgütlerin daha fazla çalışması gerektiğini söyledi. Bilecik örgütünden memnuniyetlerini dile getirirken yaklaşan yerel seçimlerde başarılı olunacağını söyledi. Kadınların siyasette daha etkin olması gerektiğini vurgularken iktidar güçlerinin baskılarından yakınan kadınları büyük bir dikkatle dinledi.

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments