TARİHİ SAAT KULESİ’NDE NİKAH TÖRENİ

TARİHİ SAAT KULESİ’NDE NİKAH TÖRENİ

Belediye Başkanı Selim Yağcı, gerçekleştirilen nikah töreninde, çiftin mutluluğuna şahitlik ederek, evlilik cüzdanlarını verdi. 
Çiftin ailelerinin de katıldığı nikah töreninde ayrıca, Engin Kesikbaş için hazırlanan doğum günü pastası kesildi.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, nikah töreninde yaptığı konuşmada çifte mutluluklar dileyerek, şunları söyledi:
''Bugün burada gülen yüzlerle başlayan bu törenin her zaman bu şekilde, bu mutlulukta ve bu güzellikte olmasını diliyorum. Arkadaşlarımızın en kötü günlerinin böyle olmasını temenni ediyorum. İnşallah ömür boyu iyi günde ve kötü günde birbirlerinin destekçisi olurlar. Çünkü hayatta hep çıkışlarla değil inişlerle de karşılaşıyoruz, çeşitli sıkıntılar da olabiliyor. Ben her iki arkadaşıma da mutluluklar diliyorum. Belediye başkanları aslında evlilik cüzdanlarını hep hanımefendilere verirler ama ben hakimlik mesleğinden gelmiş bir belediye başkanı olarak, bu sorumluluğu her iki arkadaşımıza da teslim etmek istiyorum. Çünkü evlilik önemli ve büyük bir sorumluluktur. Ben arkadaşlarıma tekrar ömür boyu mutluluklar diliyorum'' dedi.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, daha sonra evlilik cüzdanlarını eşlere teslim etti.
Gerçekleştirilen nikah töreninde ayrıca Engin Kesikbaş için hazırlanan doğum günü pastası kesildi ve Tarihi Saat Kulesi önünde fotoğraf çektirildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam