U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BİLECİK’TE

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BİLECİK’TE

Türkiye’nin bazı illerinde oynanacak etabının biri de Bilecik’te gerçekleşecek. 21-24 Mayıs tarihleri arasında Edebali stadında oynanacak müsabakalara İstanbul’dan 2, Bursa’dan 2, Yalova’dan 1, Kütahya’dan 1 takımın katılacağı belirtildi.

Türkiye Futbol Federasyonu ile sıcak diyalogları olduğu bilinen Bilecik ASKF Başkanı Nusret Tosun’un girişimleri sayesinde geçmiş yıllarda da ilimizde bu tür müsabakalar oynanmış ve katılan takımların yöneticileri ilimizden memnun ayrılmışlardı.

İlimizin tanıtımı anlamında önemli bir yeri olan bu tür turnuvaların ayrıca ilimiz ekonomisine de büyük ölçüde katkı sağladığı biliniyor.

Konu hakkında görüşlerini aldığımız ASKF Başkanı Nusret Tosun 6 takımın mücadele edeceği turnuvanın takımlarının henüz belli olmadığını, 21-24 Mayıs tarihleri arasında ilimizde oynanacak müsabakaların ilimizde oynanmasını sağlayan Federasyon yetkilerine de teşekkür etti. 

 

Öte yandan 13 Mayıs günü çekilen kura sonucu Bursa takımlarından Arabayatağı Spor ile Bursa Güvenspor'un katılacakları belirtildi. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam