UMRECİLER DÖNDÜ

UMRECİLER DÖNDÜ

 

Umreciler, dönüşlerini merakla bekleyen yakınları tarafından gözyaşlarıyla karşılandı. Karşılama sırasında yakınları umrecilerle uzun süre hasret giderdi ve gözyaşlarına hakim olamadılar.

                İklim Turizm Bilecik Şubesi ile umreye gidenlere Kafile Başkanlığı yapan İklim Turizm Yetkilisi Cengiz Çelik, “19 Ocak’ta başlamış olduğumuz umre ziyaretleri inşallah bugün itibariyle tamamlanmış oldu. Salimen umrecilerimizi sevdiklerine kavuşturduk inşallah. Bundan sonraki hayatlarında onlara kolaylıklar diliyoruz.” dedi.

                İklim Turizm Bilecik Şube Müdürü Şadan Turhan da, “İklim Turizm olarak ilk kafilemizi geriye döndürmenin keyfiyetini yaşıyoruz. Kısa grubumuz bundan bir hafta önce gelmişti, 15 günlük grubumuz. İnşallah bu sene Mevlamız nasip etti 200’e yakın kardeşimizi götürüp getirmenin keyfiyetini yaşıyoruz. Bizi tercih edenlerden Allah razı olsun diyorum. Bizlerde bütün gücümüzle en samimi duygularla onlara hizmetlerin bilgilerimizi tecrübelerimizi Mekke-Medine’deki alt yapılarımızla birlikte onlara hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu işleri biz severek coşkuyla yapıyoruz. Rabbim’de inşallah önümüzü açıyor. Böyle gümbür gümbür kafileler götürüp getiriyoruz.” dedi.

Turhan ayrıca 26 Mart’ta umre için esnaf turu düzenleyeceklerini belirtti. ZEYNEP KILBAHRİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. temenni – umreciler geldi Allah kabul etsin bu ziyaretleri sadece şekilde ve ritüel boyutunda kalmaz inşallah şuurlu bir yaşamalarını temenni ediyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam