Umreciler Hazır

Umreciler Hazır

 

Belediye Kültür Sitesi’nde umreye gidecek adaylara yönelik İklim Turizm Bilecik Şube Müdürü Şadan Turhan, firma ortağı Cengiz Çelik ve Emekli İmam Mustafa Tunç tarafından eğitim verildi.

                Umre yolculuğunun başından sonuna kadar yapılması gerekenler hakkında bilgilendirilen adaylara eğitim sonrasında pilav ikramı yapıldı.

                Konuyla ilgili açıklama yapan İklim Turizm Bilecik Şube Müdürü Şadan Turhan, Bilecik halkına yönelik hizmetlerinin katlanarak arttığını ifade etti. Turhan şöyle konuştu:

“Burada umremizin seminerini yaptık. 200’e yakın umrecimiz var. Birinci grubumuz iki buçuk otobüs. İnşallah ayın 18’inde Cumhuriyet Meydanı’nda saat 14.00’te hareket edecek. Uçağımızda gece saat 1.00’de, inşallah bu yolculuğa hayırla gidip gelecekler. Bende inşallah 15 günlük kısa grup, Şubat tatil grubunun başında gideceğim. O arada da 78 tane umrecimiz var. Umrecilerle birlikte 15 günlük yarı yıl tatil umresini de gerçekleştirip geleceğiz.

Bileciklilere hizmetimiz katlanarak artıyor. Şu anda güzel bir trend yakalamış durumdayız. İklim Turizm olarak inşallah Bilecik’teki kardeşlerimize en güzel şekilde hac, umre, diğer yurtiçi, yurtdışı gezilerinde yardımcı olmak için gayret gösteriyoruz.” ZEYNEP KILBAHRİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam