UTANDIRAN GÖRÜNTÜLER
admin • 23 Aralık 2010 19:07:19 
UTANDIRAN GÖRÜNTÜLER

Alınan bilgiye göre, Sakarya Nehri kenarında ortak kullanıma sunulan alanda aralıklarla kamelya çatı aksamlarını, koruma bantlarını ve 10 kamelyayı yerinden sökerek tahrip eden kimliği belirsiz kişi veya kişiler, kurulan MOBESE kamera görüntüleri sonucu yakalandı.
     Belediye Başkanı Selahattin Çetintaş, mesire alanında daha önce yeni dikilen ağaçların ve kamelyaların tahrip edilmesi üzerine MOBESE sistemi kurduklarını belirterek, şunları kaydetti:
     ''Tahribatı yapanlar MOBESE kameralarının incelenmesi sonucu yakalandı. Hizmetimizi halkımıza refah sunmak için yoğun çabalarla gerçekleştirdik. Halkımızdan mesire alanı uygulamasına istinaden teşekkürler aldık, mesire alanına gösterdikleri teveccüh bizleri yenilerini projelendirmeye yöneltip, hayata geçirmek noktasında cesaretlendirdi. Zaman içinde gerçekleşen tahribatlar da bizleri yıldırmadı. İnandık halkımıza hizmet etmekte, belediye olarak yılmayacağız, yıldıramayacaklar.''

guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
AdemUZUN
11 yıl önce

YAPILAN TAHRİBAT – Osmaneli ilçemizdeki belediyemizce yapılan tuvalet,hizmetini bu hale getirenler,hayvandan aşağı bir yaratıktır,hayvan bile yattığı ahırını bu kadar tahrip etmez.