VALİDEN OSMANELİ ZİYARETİ
admin • 24 Şubat 2011 10:53:01 
VALİDEN OSMANELİ ZİYARETİ

Vali Akpınar, Kaymakamlıkta ilk olarak Kaymakam Ali Ada, İl Genel Sekreteri Halis Nalbant, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Hüseyin Çelik ve OSB yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda, Osmaneli Organize Sanayi Bölgesi sınırları içerisinde ulusal adres veri tabanına esas teşkil edecek cadde ve sokak isimlerinin belirlenmesi görüşüldü.
    Toplantının ardından Vali Akpınar,  Kaymakam Ada, Belediye Başkanı Selahattin Çetintaş ve il genel meclisi üyeleri ile birlikte Delta Plastik fabrikasını ziyaret ederek, fabrika Müdürü Kaya Hamat ve Kalite Kontrol şefi Asiye Efe’den üretim hakkında bilgi aldı, işletme bölümlerini gezdi.
    Daha sonra Kuleli Hortum fabrikasını ziyaret eden ve ürünün hazırlanmasında yapılan çalışmaların detayları hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Kuleli’den geniş bilgi alan Vali Akpınar, burada bir süre sohbet etti.
    Buradan Odöksan Döküm fabrikasına geçen Vali Akpınar ve beraberindekiler, fabrika Müdürü Ali Osman Öztürk ve Mali İşler Müdürü Rasim Tekin’den, fabrika hakkında bilgi aldı.
    Soğucakpınar-Medetli köyleri arasında yapılacak yol çalışmalarını inceleyen Vali Akpınar, sanayi kuruluşları hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla ziyaretlerini sürdürdüğünü belirterek, Osmaneli ilçesinin sanayide ve tarımda önemli bir konuma sahip olduğunu söyledi.AA

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments