VATANDAŞ 9 YILLIK İKTİDARDAN SIKILDI
admin • 11 Haziran 2011 11:59:49 
VATANDAŞ 9 YILLIK İKTİDARDAN SIKILDI

 

Tüzün, yaptığı açıklamada, Bilecik'teki seçim çalışmalarının 2 aylık süreçte çok seviyeli bir şekilde geçtiğini kaydetti. 
Ufak tefek tartışmaların olsa da siyasi partilerin etkili teşkilatları ve milletvekili adaylarının gerçekten düzeyli bir şekilde kampanya yürüttüklerini ifade eden Tüzün, şunları kaydetti: 
''Biz CHP olarak Türkiye'de hem de Bilecik'te birinci parti olmak istiyoruz. Diğer siyasi partilere göre belki imkanlarımız kısıtlı ama onların yapmış olduğu çalışmaların biz iki kat daha fazlasını yaparak halkımıza ulaşmaya çalışıyor ve projelerimizi anlatıyoruz. Partimizi Türkiye ve Bilecik'te birinci parti yapmak istiyoruz. Çünkü 9 yıllık iktidardan artık insanlarımız sıkıldı, bıktı. Yeni bir partinin, yeni bir iktidarının göreve gelmesini istiyorlar. Biz de milletvekili adayı olarak vatandaşlarımızın bu taleplerini dinliyoruz. Biz de projelerimizi anlatıyoruz, onların talepleri bizim projelerimizle örtüşüyor. İnşallah 12 Haziran'da bu düşünceyle projelerimizi birleştirerek ve CHP'yi hem Bilecik hem de Türkiye'de birinci parti yapacağız.''AA
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments