VEZİRHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI HİDROMEK MARKA KEPÇE SATIŞ İLANI

VEZİRHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI HİDROMEK MARKA KEPÇE SATIŞ İLANI

 

VEZİRHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI HİDROMEK MARKA KEPÇE SATIŞ İLANI

 

1-Belediyemiz tasarrufunda bulunan ihtiyaç fazlası Hidromek 102 S marka 2003 Model  YÜKLENİCİ KANAL KAZICI ŞASE NOLU 35S660130 AB50458U5200 25 J MOTOR seri no VEZ-BEL- 04 002 Plakalı Kepçe   ihale edilmek suretiyle satılacaktır.

2-  İhale 2886 Sayılı D.İ.Y. nın 35 nci maddesinin Açık Arttırma usulü ile Belediye Hizmet  Binasında 28.03.2013 Tarihinde saat 14.00  Encümen marifetiyle yapılacaktır.

3- Satışa Konu Kepçe için KDV Dahil 40.000 TL muammen Bedel tespit edilmiştir.

4– İhale için % 3 lük geçici teminat oranı 1200 TL olarak belirlenmiştir. İhalenin ertelenmesine ve gecikmesine yol açanların teminatları irad kaydedilir.

5-İhaleye Katılmak isteyenler İhale saatinden evvel geçici teminatını yatırmak zorundadır.

6- İhaleye Gerçek veya Tüzel kişiler katılabilir. İhaleye katılmak isteyenler Gerçek kişiler Teminat dekontunu Nüfus Cüzdan Fotokopilerini şartname satın aldıklarını gösterir tahsilat makbuzunu komisyona teslim etmek zorundadır.İhale katılmak isteyen şirketler Vergi levhasını, İmza sirkülerini şartname satın aldıklarına dair tahsilat makbuzunu Temsil etmeye yetkili olduklarını gösterir belgeleri  komisyona teslim etmek zorundadır.

7– Şartname bedeli 100 TL dir. İhaleye katılmak isteyenler şartname satın almak zorundadır. Şartname Bedeli iade edilmez. Şartnameyi görmek isteyenler ücretsiz olarak Yazı İşleri Servisinden görebilir.

8– Ödeme İhale Tarihinden 15 gün içerisinde % 50 sini peşin kalan kısmı 1 er ay ara ile iki eşit taksit ile ödemek zorundadır. Ödeme tamamlanmadan devir işlemi yapılmaz. İsteyen ödemeyi peşin olarak yapabilir. Bu süre zarfında kepçe ile ilgili doğabilecek kaza arıza her türlü sorumluluk  ihale isteklisine aittir. Zamanında yapılmayan ödemeler için gecikme cezası alınır.

B(97)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam