“Yaşananlar İftira Kampanyasından Öte Bir Şey Değildir”

“Yaşananlar İftira Kampanyasından Öte Bir Şey Değildir”

 

Berberoğlu, düzenlediği basın toplantısında, araştırmalar sonucu bulunduğu iddia edilen jammer ve ses kayıt cihazları ile fişleme dosyaları hakkında açıklama yaptı.

Kamu iktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Doğan Tunç'un 5 kez basına demeç verdiğini belirten Berberoğlu, bu açıklamaların gayri ahlaki olduğunu iddia etti.

Yaşananların, olmayan ve yapılmayan işleri, bir şeyler varmış gibi değiştirerek, gündem saptırmaya, gündemi başka konulara yönlendirmeye yönelik yalan ve iftira kampanyasından öte bir şey olmadığını savunan Berberoğlu, şunları kaydetti:

"Bu kişiler benim üzerimden bir şey bulamadılar. Benim üzerime karalayıcı bir şey atamadılar, benim yanımda bulunan ve kendi arzum ve isteğimle 3 ay önce Ankara'dan dost olarak getirttiğim, yalnız kaldığım en zor anımda kader arkadaşı olarak gelen arkadaşıma ve onun üzerinden çeşitli karalama kampanyaları başlattıklarını görüyoruz. Bu kişilerin, danışmanım üzerinde kurmaya çalıştıkları baskı, boş ve iftira amaçlıdır. Bu konuyla alakalı danışmanıma her türlü konuda sahip çıkıyorum. 3 dönem seçilmiş bir belediye başkanı olarak danışmanımı, yanımda yardımcı olacak kişiyi seçmek için birilerine sormam, icazet almam mı gerekiyor? Arkadaşım, 5 kuruş para almadan fahri olarak gelmiş."

Belediye binasında dinleme cihazı ya da başka bir aracın olmadığını vurgulayan Berberoğlu, bugüne kadar başına gelen bütün olayların nedeninin Bozüyükspor olduğunu öne sürerek, geçirdiği hukuki ve idari yönden araştırma ve incelemelerin de Bozüyükspor yüzünden olduğunu bildirdi. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam