YILDIRIM, RESMEN ADAY ADAYI
admin • 14 Mart 2011 22:20:50 
YILDIRIM, RESMEN ADAY ADAYI

    Üzeyir Yıldırım: “2001 yılında partimizi kurma görevi için Ankara’dan Bilecik’e gelmiştim. Aşağı yukarı 10 yıllık bir süreçte geldiğimiz noktaya baktığımda büyük bir sevinç kaynağı. Kısa sürede iktidara ulaşan bir partinin Bilecik’te öncü kurucusu olmaktan dolayı çok mutluyum. 2002 yılında seçilme hakkımı kullanmak üzere geldim. 2. sıradan milletvekili adayı oldum.

2007’de yine seçilme hakkımı kullanmak üzere geldim. İlk iki sırada yer almadım ama elimden geldiği kadarıyla gerek Ankara’da gerek Bilecik’te partimi her zaman en iyi şekilde temsil etmek için elimden gelen gayreti sarf ettim.

 


    Ben şimdi yine seçilme hakkımı kullanmak için geldim. Partimizin kıymetli delegelerinden daha sonra nasip olursa tüm Bilecik genelinden partimizi en iyi yere taşımak için elimden gelen her şeyi yapacağımı ifade etmek istiyorum. Partimiz gayet güzel bir şekilde yoluna devam ediyor.
    Ticaret ve siyaset baht işidir. Bahtınızda var ise Rabbim nasip etmiş ise olur. Bilecik’te hedefimiz 2-0. Bunu açık söyleyeyim. Anketlerde bu durum böyle görünüyor. Biz kendimizde bu gücü görüyoruz. Bilecik’te rakiplerimiz güçlü olabilir ya da güçlü gösterilebilir ama bana göre güçlü olmadıkları halde güçlü gösteriliyorlar. En güçlü parti AK Parti.
    Ben hiçbir zaman partime küsmedim. Bu partinin öncü kurucusuyum ben. Onlarca insan gelip geçti. AK Parti benim için hizmet eden bir parti durumunda olduğu sürece her zaman hizmet ederim. Önemli olan memleket meselesi” dedi.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments