YÜKSEL OKULDAN BAHAR PİLAVI
admin • 28 Nisan 2011 19:27:58 
YÜKSEL OKULDAN BAHAR PİLAVI

    Rektör Prof. Dr. Özcan, yaptığı konuşmada, geleneksel hale gelen etkinlikte öğrencilerin ve vatandaşların coşkusuna ortak olduklarını belirterek, bu tür etkinliklerin kaynaşmayı, tanışmayı ve görüşmeyi sağladığını kaydetti.
    Prof. Dr. Özcan, sağlanacak teknik donanım ve akademik kadrolarla memlekete güzel ve hayırlı evlatlar yetiştireceklerini bildirdi.
    MYO Müdürü Hasan Hüseyin Düzgün de baharın gelmesiyle her yıl geleneksel hale getirdikleri bahar pilavının 4'üncüsünü düzenlediklerini ifade ederek, etkinliğin öğrenci ile halk kaynaşmasını sağladığını dile getirdi.
    Konuşmaların ardından pilav dağıtımı Kaymakam Ömer Şahin, Belediye Başkanı Vedat Kazıcı ve BÜ Rektörü Prof. Dr. Özcan tarafından yapıldı.
    MYO bahçesinde düzenlenen etkinliğe Cumhuriyet Savcısı İlyas Erdoğan, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Uğural ve Müdür Yardımcısı Mehmet Çıbık, öğretim görevlileri, daire müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.AA

guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet Unlu
11 yıl önce

Vatana Millete Hayırlı Ugurlu Olsun – Bu tür faaliyetlerin özellikle ilçe MYO’ları tarafından düzenlenmesi, meslek yüksek okullarının ve bölgenin canlılığına, ayrıca ülkenin kültürel ve turistik zenginliğine katkıda bulunduğunu düşünüyorum. İlçelerden bu tür faaliyetleri sürekli duymak istiyoruz.