Küçük Sanayiciler Adayları Kahvaltıda Buluşturdu

Küçük Sanayiciler Adayları Kahvaltıda Buluşturdu

Ali Deniz: “Seçildikleri takdirde bizleri unutmamaları dileğiyle”

Bilecik Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu üyeleri ve esnafları Belediye Başkan Adaylarına sabah kahvaltısı vererek bir araya getirdi. 01 Mart 2014 Cumartesi sabahı Küçük Sanayi Sosyal tesislerinde düzenlenen kahvaltıda ilk konuşmayı Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Deniz yaptı. Deniz yaptığı konuşmada “İlk defa sanayide böyle bir şey yaparak ve sayın Belediye Başkanlarımızın, adaylarımızın sizleri tanıması, istekler doğrultusunda onlarla birer görüşme yaparak en önemlisi hangi adayımız seçilirse seçilsin Küçük Sanayideki esnafımızı unutmamaları dileğiyle hepinize hoş geldiniz diyorum. İnşallah temennilerimiz böyle birlik beraberlik içinde kavgasız, dövüşsüz bir yerlere, Bilecik’e en faydalı layık olan bir adayımızın Allah hayırlısını nasip etsin. Biz her tarafa eşit davranıyoruz. Bu arada lafı da kısa kestirerek Başkan adaylarımızın sizlere birkaç dakika da olsa sizlere konuşmaları vardır. İlk lafı Sungur hocama vererek konuşmamı bitiriyorum. Teşekkür ederim” dedi.

Sırasıyla CHP Belediye Başkan Adayı Dr. Sungur Turan, MHP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Şensoy, MHP İl Başkanı Sabri Erarslan, Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Selim Yağcı konuşmalarını yaptılar.

 Sungur Turan: “Bize bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Sizler gerçekten Bilecik’in çalışkan, üretken ve aynı zamanda sıcak insanlarısınız. Ben Bilecik’e geldiğim her zaman kapısında çay içtiğim insanlar sizlersiniz. Gerçekten sizlerle beraber kahvaltı yapmaktan onur duyuyorum. Çok teşekkür ediyorum”

Hüseyin Şensoy: “Biliyoruz ki 30 Mart yerel seçimlerinde hassasiyetlerimizin çok önemli olduğu bir gün. Bizde tabi ki bu seçimlerle ilgili çalışmalarımızı sizlere en iyi şekilde aksettirmeye çalışıyoruz. Bugün bir kahvaltıda böyle adaylarla birlikte sizlerle birlikte bir olmanın, ilk defa bir araya gelmenin de onurunu yaşıyoruz. Öncelikli olarak bu toplantıyı tertip eden başta sayın Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Sizlerin Bilecik’te ki çalışmalarınızı ve Bilecik’e olan katkılarınızı bilen bir insanım. Çünkü biz de biliyoruz ki bir meslektaş olarak sizlerin işinizi yapan bir meslektaş olarak da sizlerin çekmiş olduğu, sizlerin nelerde karşılaştığınızı da bilen bir insan olarak hepinize saygılar ve sevgiler sunuyorum teşekkür ediyorum”

Sabri Erarslan: “Başkanımız Ali beyin ve yönetim kurulu üyelerimizin misafirperverliğinden dolayı hepinize çok teşekkür ediyoruz. Bildiğiniz gibi seçim süreci gittikçe hızlanıyor. Bizde bu dönemde hiçbir arkadaşımızın burnu kanamadan bu süreci bitirmek istiyoruz. Bizleri burada misafir ettiniz. Hepinize çok teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum”

Selim Yağcı: “Bizleri böyle güzel bir şekilde ağırlayarak bir araya getiren Küçük Sanayi Sitesi yönetimimize teşekkür ediyorum. Aslında Bilecik’in fotoğrafı bu. Biz her zaman birlikte Bilecik’iz, birlikte bir anlam ifade ediyoruz. Şehrimizin içerisinde bir kesimimizi, bir düşüncemizi, bir kenara bıraktığımızda fotoğrafımız eksik olur. Sanayimizle, esnafımızla, ticaret erbabımızla, sokaktaki vatandaşımızla siyasi partilerimizin her noktasındaki kardeşlerimizle biz biriz, beraberiz ve birlikte Bilecik’iz. Bunun için 30 Mart seçimleri tabi ki siyaset, rekabet işidir ve şehrimizin geleceği açısından son derece önemli bir süreçtir ama emin olun ki bu süreç içerisinde kim kazanırsa kazansın içimizden bir tanesi eksik olduğunda bu fotoğraf eksik kalır. Ben diyorum ki birlik, beraberlik, kardeşlik içerisinde daha nice yıllara ve gerçekten 2023 Türkiye’sine giderken Cumhuriyetimizin 100. yılına ulaşırken ülkemizin büyüdüğü hızla ondan daha ileri bir şekilde marka değeri olan bir şehri hep birlikte oluşturmak temennisiyle hepinize teşekkür ediyorum ve tekrar böyle güzel zamanlarda bir arada bulunmak dileğiyle saygılar sunuyorum”

Son olarak Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı, İşadamı Ali Deniz, yaptığı konuşmada “Esnaflar adına tekrar Belediye Başkan adaylarımızın seçildikleri takdirde bizleri unutmamaları dileğiyle hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim, başarılar diliyorum” dedi.

Kahvaltıya geç katılan Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Mehmet Turgut, İl Başkanı İbrahim Meral ve partililer çekilen hatıra fotoğrafında yer alamadılar. ERHAN TOKA – CANER ALKAN

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. ayrımcılık – adayları kahvaltıda buluşturan küçük sanayi esnafı neden bütün adayları davet etmemiştir bilecikliler olarak tüm adayları tanımak istiyoruz

  2. HASSASİYET – Kahvaltı düzenleyen K. Sanayi sitesi yönetim kuruluna tesekkur ederım.Adaylar hassasiyet göstererek sanayi sitemize en iyi hizmeti secıldıklerınde vemelidirler.Kendi görüşüm olarak Hüseyin Şensoy beyefendi seçilince olması gereken hizmeti verip unutmaya fırsat vermeden deyim yerindeyse hergün esnafın yanında olacağından eminim.Gençlerin kolayca iş yapabileceği her türlü imkanın esnafla beraber yapılacağına inanıyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam