Müdür Bağ, hayatını kaybetti

Müdür Bağ, hayatını kaybetti

 

     Hafta sonu komşularını ziyarete giden Bağ, bir süre sonra fenalaştı. Gölpazarı Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahalenin ardından Bilecik Devlet Hastanesinekaldırıldı. Bağ, buradan da hayati tehlikesi nedeniyle Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. 
     Hastanede tedavi altına alınan Bağ, buradaki müdahalelere hayatı kaybetti. Bağ'ın cenazesi Türk bayrağına sarılı olarak doğum yeri olan Gölpazarı ilçesine getirildi. 
     Görev yaptığı Gazimihal İlkokulu'nda düzenlenen törene, ailesi ve yakınları, Kaymakam Ömer Şahin, Garnizon Komutanı Jandarma Yarbay Gökhan İnan, Başkanı Vedat Kazıcı, Bilecik Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman, Teftiş Kurulu Başkanı Saadettin Uğurlu ve eğitim denetimleri, daire müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenler, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve öğrenciler ile çok sayıda vatandaş katıldı. 
     Okuldaki törenin ardından Bağ'ın cenazesi Osmangazi Camisi'ne getirildi. Müftü Mükerrem Cüre'nin kıldırdığı cenaze namazının ardından Bağ'ın cenazesi, İlçe Mezarlığı'nda toprağa verildi. AA

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam