AK GENÇLER MÜNAZARADA

AK GENÇLER MÜNAZARADA

 

Bilecik’teki en aktif Gençlik Kolları olan AK Parti Gençlik Kolları, yaptıkları bütün çalışmalarda kendilerinden övgü ile söz ettirmeye devam ediyor. Bilecik AK Parti Gençlik Kolları geçtiğimiz Cumartesi Günü AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Ar-Ge Başkanlığı’nın başlatmış olduğu ve Sakarya’da 11 ilin buluşmasıyla gerçekleşen ve 2 gün boyunca devam eden münazara yarışmasına katıldı.

11 ayrı ilin katıldığı münazarada Bilecik’i AK Parti Bilecik İl Gençlik Kolları Ar-Ge Başkanı Buğra Can Aşık, Tanıtım ve Medya Başkanı Tarık Şakar, Üniversiteler Birim Başkanı Muhammed İhsan Mansur Koçal ve Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Acay temsil etti. 

Hükümet-Muhalefet olmak üzere ikiye ayrılan gruplar 4 ayrı konuda 2 gün boyunca birbirleriyle yarıştılar. Gruplar; İdamın geri gelip gelmemesi, seçim barajının kalkıp kalkmaması, partilere yapılan seçim yardımlarının kalkıp kalkmaması ve annelerin çocuklarına cezaevinde bakıp bakamaması konularında yarıştılar.

Ak Parti Bilecik Ar-Ge Başkanı Buğra Can Aşık yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“AK Parti’nin Gençlik Kolları olarak bizler her zaman kişisel gelişimlerimize katkı sağlayacak projeler üretip bunları hayata geçirmekteyiz. Bu projelerden bir tanesi olan münazara yarışmaları da AK Parti Gençlik Kolları’nın farklılığını göstermektedir. Kendi bünyesinde siyaset yapan gençlerin gündemdeki farklı konulara hem iktidar hem de muhalefet gözüyle bakmalarını sağlamakta ve düşünen gençlik oluşturma çabası ve gayreti içerisindedir.

                Bizler de AK Parti Bilecik İl Gençlik Kolları olarak Genel Merkezimizin başlatmış olduğu bu projeye Bilecik İlimizde destek vererek hem ilimizde hem de ilçelerimizde yayarak düşünen, yorumlayan, kendisini geliştiren gençlik oluşturmaya gayret edeceğiz.” 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam