BAHATTİN ŞEKER’DEN DERNEK ZİYARETİ
admin • 10 Haziran 2011 14:17:53 
BAHATTİN ŞEKER’DEN DERNEK ZİYARETİ

 

Çok sayıda vatandaşın bulunduğu dernek binasında konuşma yapan Şeker, Bozüyük Özürlü ve Engelliler Dayanışma Derneği yöneticilerinin, hem kendileri için hem de Bozüyük için çok önemli bir görev yaptıklarını söyledi.
Her an herkesin engelli olabileceğini ifade eden Şeker, engelli vatandaşlara yardım etmek hepimizin vazifesi olduğunu belirtti. 
Şeker, konuşmasını şöyle devam etti. “Milletvekili olsam da olmasam da onların yardımcısıyım. Bu seçimin, küçülen Bozüyük için çok önemli olduğunu görerek tekrar aday oldum. Aday olurken Milletvekili maaşımı almayacağımı ve bu para ile okullarımıza, öğrencilerimize, camilerimize, hayır kurumlarımıza vereceğimi söyledim. Dernek başkanımın ve yöneticilerimin yanında söylüyorum. Onların her zaman yardımcıyım. İnşallah bu seçim memleketimiz, milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
Yapılan ziyaretten memnun kaldığını ifade eden Bozüyük Özürlü ve Engelliler Dayanışma Dernek Başkanı Cengiz Turhan, ziyaretlerinden dolayı başta MHP Bilecik Milletvekili adayı Bahattin Şeker’e ve parti teşkilatına teşekkür etti.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments