BAŞKAN YAĞCI TÜM SİYASİLERİ BİR ARAYA GETİRDİ
admin • 25 Nisan 2011 00:45:54 
BAŞKAN YAĞCI TÜM SİYASİLERİ BİR ARAYA GETİRDİ

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı düzenlediği kahvaltılı toplantı ile siyasi parti il başkanları ve milletvekili adaylarını bir araya getirdi. Kent Ormanı’ndaki etkinliğe ilgi göstermeyen tek parti Cumhuriyet Halk Partisi oldu. AK Parti Bilecik 1. Sıra Milletvekili Fahrettin Poyraz’ın da hasta olduğu için katılamadığı öğrenildi.

Kahvaltı sonrası etkinliğe dair açıklamada bulunan, birlik ve beraberlik adına kendilerini kırmayarak toplantıya teşrif eden siyasilere teşekkür eden Belediye Başkanı Selim Yağcı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Yıllardır siyasetin içinde olan bir insan olarak şunu diyebilirim ki; siyasiler gece gündüz çaba harcayıp hizmet üretmenin yanında eleştiriyi de karşısında fazlasıyla gören insanlardır.

Bu zorlu uğraşta Bilecik adına hizmette ben de varım ve atılacak adımlarda benim de emeğim olsun diyen, Bilecik'e aşkını ve bağlılığını gösteren, bu bağlamda milletvekili adayı olma cesaretini gösteren herkesi kutluyorum. Çünkü bu cesaret ve sevgi işi.

Bizler seçimlerde milletvekili ya da belediye başkanı seçmiyoruz. Aslında bizler geleceğimizi seçiyoruz.

Amacımız Bilecik'e en iyi hizmeti sunabilmek ve hak etmiş olduğu yeri biran önce almasını sağlamak. 

İnşallah tüm adaylarımızın yolu açık olsun ve memletimizn hayrına sonuçlanacak bir seçim süreci yaşansın."

 
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
BİRİSİ
11 yıl önce

EY OĞUL – ŞEYH EDEBALİ’nin EY OĞUL diye başlayan nasihatını öncelikle şu liderler bir okusun. Parçalayıcıdeğil bütünleştirici olalım lütfen. diğer adaylarda bukadar yapabilse…