BAŞKAN YAMAN ÖĞRETMEN VE OKUL İDARECİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
Ali Osman Çelikal • 22 Eylül 2022 13:05:52 
BAŞKAN YAMAN ÖĞRETMEN VE OKUL İDARECİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Bayırköy belediye Başkanı Mustafa Yaman, Bayırköy İlk ve Ortaokul idareci ve öğretmenleriyle bir araya geldi.

Okul yöneticileri ve öğretmenleriyle, yeni eğitim öğretim yılında okulun genel durumu ve eksikleriyle ilgili istişarede bulunan Başkan Yaman, Belediye olarak ihtiyaçların giderilmesi noktasında destekte bulunacaklarını bildirdi.

Belediye olarak eğitime önem verdiklerini ve öğrencilerin sağlıklı koşullarda eğitim görmesi için Belediye olarak her türlü desteği vereceklerinin altını çizen Başkan Yaman, şu ifadelere yer verdi:

2022-2023 eğitim ,öğretim döneminin başlamasıyla Okulumuz öğretmen ve idarecilerimize yeni eğitim yılının hayırlı olması temennisinde bulunduk. Gerek belediye olarak, gerekse ağabeyleri ve kardeşleri olarak, ihtiyaç duydukları her konuda gereken desteği vermeye hazırız. Öğretmen kardeşlerimizle hoş sohbet ederek, Okul müdürümüzden de okulun genel durumu hakkında bilgiler aldık. Eğitime büyük önem veriyoruz, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın sağlıklı koşullarda eğitim görmesi bizim için çok önemli .Okulumuzun her konuda ne eksikleri varsa , ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz.. Ülkemizin; daha güçlü, daha çağdaş ve saygın bir konumda bulunması eğitimle mümkün olacaktır. Bu anlamda belediye olarak üzerimize ne görev düşerse yapmaya da hazırız. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize yeni öğretim yılının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments