BİLECİK ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
admin • 1 Nisan 2011 11:34:00 
BİLECİK ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

    Bilecik Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları aktardı: “Bilecik Üniversitesi ulusal ve uluslararası sempozyum ve kongreler için bir merkez olmaya emin adımlarla ilerliyor. Hatta bu anlamda bir merkez oldu da denilebilir. Bugün Uluslararası “Balkanlarda Osmanlı Mirası” sempozyumuyla başlayacak olan programımız, 25-27 Nisan 2011 tarihlerinde yapılacak olan yine uluslararası katılımlı “Tarih ve Mekan Bağlamında Türk Edebiyatı Bilgi Şöleni”yle devam edecektir.
    Akabinde “Türk İslam Tarihinde ve Batıda Hz. Muhammet Algısı” konulu konferansımız 30 Nisan ve 1 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecektir. 13-15 Mayıs 2011 tarihlerinde Bilecik için çok önemli ve anlamlı olan nar ile ilgili “Ulusal Nar Kongresi”ni topluyoruz. Narın önemini Bilecik’te en fazla bilen Bilecik Üniversitesi’dir.
    Devamında da 6-8 Ekim 2011 tarihleri arasında Gölpazarı Meslek Yüksekokulumuz tarafından gerçekleştirilecek olan “Ulusal Büro Yönetimi ve Sekreterliği Konferansı”nı yapacağız. Yaptığımız bu faaliyetlerin tamamını sıfır maliyetle ve sponsorlarla gerçekleştiriyoruz.”

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments