BİR POYRAZ VE KURTULMUŞ KLASİĞİ!
admin • 15 Nisan 2011 20:32:41 
BİR POYRAZ VE KURTULMUŞ KLASİĞİ!

HASAN GÜNER
    Siyaset, her durumu süslü cümlelerle kendine göre yorumlama, bu sayede durumu lehine çevirme sanatına dönüştü. Bu dalda en büyük sanatçı da AK Parti Milletvekili Fahrettin Poyraz ve parti yapılanması olsa gerek. An gelir toplantıya katılmayan basın mensupları sert bir dille eleştirilir, tabir-i caizse azarlanır. An gelir verilen toplantı saatinde toplantı salonunda in ile cin top oynar.
    Cuma günü saat 14.00’da yapılacağı duyurulan “AK Parti Milletvekili Adayları Tanıtım Toplantısı”nda, başlama saatinden yaklaşık bir saat geçmesine rağmen salonda tek bir AK Parti mensubunun bulunmaması düşündürücü bir tablo olarak yorumlandı.
    Yaptığı her konuşmada muhalefeti “samimiyetsizlik ve ciddiyetsizlikle” suçlayan, daha önce yapılan bir toplantıya gazetemiz dışında hiçbir basın mensubunun zamanında gelmemesini art niyet olarak yorumlayan AK Parti Milletvekili Fahrettin Poyraz, bu toplantıya sadece basın mensuplarının gelip boş salonda dakikalarca oturmasını nasıl yorumlayacak merak ediyoruz.

guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
ali akbaş
11 yıl önce

poyrazın sonu lodos olacak – bahattin şeker halkın adamı geliyor poyraz dinecek

ali
ali
11 yıl önce

gerçek – işte bilecikte akp nin sonu kendileride bunu kabul ettiler bu durumda bunu tescilliyor.şeker geliyor gümbür gümbür.