DERSHANELER ARASI POLEMİK BAŞLADI
admin • 2 Mayıs 2011 10:24:23 
DERSHANELER ARASI POLEMİK BAŞLADI

 

YGS sonuçlarını değerlendiren Sınav Dergisi Dershanesi Müdürü Mehmet Çakmakçıoğlu  şunları söyledi: "Sınav Dergisi Dershanesi hepinizin bildiği gibi bireysel başarıyı değil her zaman kitlesel başarıyı ilke edinmiş ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmüş bir dershanedir.
2011 YGS 'de de %99 luk bir oranla kitlesel başarıyı yakalamış durumdayız. Biz, bir iki öğrenciyi özel çalıştırarak, o öğrencilere derece yaptırarak reklam yapmak yerine, tüm öğrencilerimize yönelik, onları hedeflerine ulaştıracak çalışmaları tercih ediyoruz. Şu anda da ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu herkes gördü. Biz öğrencilerimize şifre çözmekle değil soru çözmekle, çok çalışarak başarılı olunabileceğini gösterdik.
Dershanemiz öğrencilerinden beklenen performansı sağladığımızı düşünüyoruz. İlk 5000 içerisine onlarca öğrencimizin girmesi bizleri, öğrencilerimizi ve velilerimizi mutlu etmiştir. Bu başarıda emeği olan herkese teşekkür ediyorum.”
Sınav Dergisi Dershanesi Rehberlik Servisi yetkilisi de yaptığı açıklamada bu sınavın birinci aşama olduğunu asıl belirleyici sınavın LYS olduğunu vurguladıktan sonra “YGS sonucum kötü diye hiçbir öğrencinin umutsuzluğa kapılmaması gerekir. Hız kesmeden, kaldığımız yerden LYS'de daha iyisini başarmak adına kolları sıvamalıyız. Başarının çalışmadan önce geldiği tek yer sözlüktür. Bütün öğrenciler öncelikle kendileri için çalışmak ve başarmak zorundalar. Şimdiden LYS'ye girecek bütün öğrencilere başarılar diliyoruz" dedi.
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
ali tüyüzoğlu
11 yıl önce

FEM Dershanesini Kastediyor – SINAV’ın müdürü yalan söylüyor.Benim oğluma şifre veren olmadı.Oğlumun psikolojisi bozuldu.Ben şifre alamadım puanım düşük diye.Varsa ispatlasın.

vezirhan
11 yıl önce

ayıp – kendi başarısızlığınızı başkalarına yüklemek ne kadar ayıp. her sene FEM birinci…sınav kurulduğundan beri hiç 1. oldumu :):):)