Dev adamlar 2. lige yürüyor
admin • 4 Mart 2011 18:11:43 
Dev adamlar 2. lige yürüyor


     Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleşen ve Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Osman Gezgin, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lütfi Doyuk ile sporseverlerin izlediği karşılaşmada, başa baş geçen ilk periyotu Nergizspor 26-25 önde tamamladı.
     İkinci periyotta oyundaki üstünlüğü hissettirmeye başlayan Bilecik Belediyespor, 48-44 ve üçüncü periyotu 73-64 yaptı. Son periyotta sayı farkını bir ara 1 sayıya kadar indiren Nergizspor, karşılaşmadan 97-86 mağlup ayrıldı.
     Birinci tur ilk maçında Nergizspor'a yenilen ve ikinci maçı alarak turu üçüncü maça taşıyan Bilecik Belediyespor, yarın kendi sahasında saat 18.00'de karşılaşacak. Karşılaşmadan galip ayrılacak takım bir üst tura çıkarak 8 takım arasına girecek.
     Belediye Başkan Yardımcısı Gezgin, kentte gençleri spora teşvik etmek ve sportif faaliyetlere ilgilerinin artması amacıyla birçok branş açtıklarını belirterek, hedeflerine adım adım ilerlediklerini söyledi.
     Bilecik Belediyespor Baş Antrenörü Yeşer Karabulut da heyecanlı ve zevkli geçen karşılaşmadan galip ayrıldıklarını ifade ederek, üçüncü maçta saha ve seyirci avantajını kullanıp bir üst tura çıkmak istediklerini kaydetti.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments