Eğitim Bir-Sen’den tanışma toplantısı

Eğitim Bir-Sen’den tanışma toplantısı

 

Bilecik Eğitim Bir-Sen il yönetimi ve Pazaryeri ilçe yönetimi ve üyeleri Öğretmenevi'nde öğretmenlerin dostluk ve kaynaşmalarına yönelik üye ve üye olmayan diğer öğretmen ve misafirlerle iletişimi artırmaya yönelik bir toplantı düzenledi. 
     Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican, Bilecik Eğitim Bir-Sen İl Başkanı Ahmet Selöz, Pazaryeri Eğitim Bir-Sen yeni temsilcisi İslam Özkul, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler katıldı. 
     ''Bilecik il ve ilçe teşkilatları olarak bir araya gelerek tanışıyor, sorunlarımızı konuşuyoruz'' diyen Selöz, ''Ülke çapında ve Eğitim Bir-Sen Bilecik şubesi olarak da ilimizde en güçlü sivil toplum örgütüyüz. Bilecik'te hem yetkiliyiz, hem de etkiliyiz. Üyelerimizin hakları konularında etkiliyiz. Üyelerimizin, çalışanlarımızın bize üye olsun olmasın herkesin çalışmahayatında zorlanmaması için, başarılı olması için elimizden geleni yapıyoruz. Sendikamızın varlık nedeni de budur'' dedi. 
     Selöz, sendika olarak kimseyi eleştirmediklerini, ötekileştirmediklerini ifade ederek, ''Kimseye ideolojik ve siyasi gözle bakmıyoruz. Biz işimizi yapıyoruz'' diye konuştu. 
     Özkul da ''İlçemizde eğitim adına, öğretmenler adına sadece doğruları gözeterek herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışı ile bu göreve talip oldum. İnşallah, Allah mahcup etmez'' dedi. 
     Konuşmaların ardından sendikanın Pazaryeri temsilciliğine yeni seçilen Özkul'a, Türkiye Eğitim Bir-Sen Genel Merkezi'nin gönderdiği yetki belgesini Selöz teslim etti. AA

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Hayırlı Olsun – Pazaryeri ilçe temsilciliğini devralan İslam Özkul hocamıza başarılar diliyorum.Yıllardır bu görevi yürütüp bayrağı devreden Şentürk Hocamıza da teşekkür ediyoruz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam