EĞİTİM DERNEĞİ KURULDU
admin • 20 Ocak 2011 12:44:23 
EĞİTİM DERNEĞİ KURULDU

 

Derneğin kurulmasına öncülük eden Milli Eğitimin çeşitli kademelerinde uzun yıllar hizmet veren Muzaffer TEKELİOĞLU “Derneğimiz Bilecik ve İlçelerinde bulunan tüm eğitim öğretim kurumlarında hizmet veren yönetici ve öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin eğim kalitesini artırmak, fiziki durumlarını geliştirmek için sosyal, Kültürel ve Sportif faaliyetlerde bulunmak, Araştırma-Geliştirme ve Proje çalışmalarını yapmak, Tüm resmi ve özel kuruluşlarla işbirliği yapmak, İhtiyaç sahibi öğrencilerimize burs yardımlarında bulunmak, Eğitimcilerin, öğrenci ve velilerimizin bilgilendirilmesi için konferans, panel, seminer kurs ve fuar faaliyetlerinde bulunmak gayesi ile bu işe gönül veren kişilerin destekleri ile kurulmuştur.

Derneğimizin kısa sürede kurulması için desteklerini esirgemeyen başta İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Üner DİLEK’e teşekkürlerimi arz ederim. Ayrıca İl dernekler Müdürlüğünde görev yapan yetkililere de teşekkür ederim. Derneğimizin faaliyetlerini anlattığımız iş adamından, esnafımıza, işçimizden memurumuza kadar herkesin duyarlılığı bizi heveslendirmiştir. Yeter ki size güvensinler. Bizler de bize güvenen kişileri mahcup etmemeye çalışacağız.” dedi. 

Bilecik Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Muzaffer TEKELİOĞLU’nun Başkanlığında, Milli Eğitim Şube Müdürü Av. Ebru AŞICI, Limon İnternet Cafe’nin sahibi Fatma YÜCEL, Emekli Öğretmen Arife YAŞAR, Ayşe SERİM, Final Dershanesi Müdürü Mahmut KIRCI, Foto Modanın sahibi Tayfun ÇOBAN’ dan oluşmaktadır.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments